Ви є тут

На території НВК №6 відкрили сучасний пришкільний спортивний майданчик

Инна Хананова

На території навчально-виховного комплексу №6, що знаходиться на вулиці Молодіжній, відкрили сучасний пришкільний спортивний майданчик. На ньому облаштували футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки, а також майданчики для гри у баскетбол та волейбол. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, в різних мікрорайонах міста, на території загальноосвітніх навчальних закладів, з'являються міні-футбольні поля зі штучним покриттям. Новий майданчик зі штучним покриттям відкрили на території НВК №6.

Майданчик побудували за кошти з міського та державного бюджетів. Його вартість становить 2,8 мільйони гривень. З них 600 тисяч гривень виділили із дежбюджету, а решту - з міського. Тут облаштували футбольне поле розміром 60*30, а також два окремі майданчики для занять волейболом та баскетболом. Крім того, обладнали бігові доріжки, які мають спеціальне якісне штучне покриття. Під час навчального процесу тут будуть проводити уроки фізкультури для учнів НВК. Також майданчик будуть використовувати для занять в секціях з футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики, а також у вільний час для мешканців мікрорайону.

На відкриття нового майданчика завітав міський голова Олександр Симчишин. Він зауважив, що наразі це найкращий пришкільний спортивний майданчик у Хмельницькому.

«Найближчим часом маємо в планах відкрити ще кілька подібних майданчиків. Якщо ми хочемо, щоб наші діти займалися фізкультурою та спортом, то повинні створити для цього всі умови. Впевнений - лише здорова молодь може побудувати сильну державу!», - зауважив міський голова.

Незабаром відкриють дворовий майданчик на вул.Тернопільській, 34 та 2 майданчики на вул. Спортивній, 17.

Нагадаємо, що у Хмельницькому вже успішно функціонують три нових футбольні майданчики. Зокрема, весною, у мікрорайоні Гречани, на території НВК №7, презентували новий футбольний майданчик зі штучним покриттям. На Озерній, на території НВО №28, відкрили новий багатофункціональний спортивний майданчик. Хмельничани можуть тут грати у футбол, волейбол та баскетбол. А недавно, у мікрорайоні Ракове, відкрили поле для гри у міні-футбол зі штучним покриттям. Цей майданчик є багатофункціональним та відповідає усім сучасним вимогам для комфортних занять спортом. Також недавно відкрили оновлений стадіон «Локомотив». Тут облаштували зручні доріжки, трибуни для глядачів, комфортні роздягальні та огорожу.