Ви є тут

У мікрорайоні Озерна відкрили сучасний спортивний майданчик

Инна Хананова

У мікрорайоні Озерна відбулося урочисте відкриття багатофункціонального спортивного майданчику. Тепер тут зможуть займатися спортом усі бажаючі хмельничани. Крім того, для всіх доступний майданчик з антивандальними тренажерами.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, на Старокостянтинівському шосе, 2/1, з'явився сучасний спортивний майданчик. Він має синтетичне покриття. Тут можуть займатися вуличним волейболом, баскетбором та футболом не тільки вихованці спортивних шкіл, а й усі бажаючі мешканці Хмельницького. Також тут встановлено сучасні тренажери для виконання різноманітних фізичних вправ. Майданчик побудувала підрядна організація ТОВ «Трансміськбуд». Його вартість становить 1210000 гривень. Майданчик передали на баланс Міського центру по роботі з дітьми та підлітками для проведення фізкультурно-оздоровчих занять за місцем проживання дітей, молоді та мешканців Озерної.

Міський голова Олександр Симчишин привітав усіх з цією прекрасною подією, адже багатофункціональний майданчик у Хмельницькому відкрили вперше. Під час своєї промови він розповів про те, що минулого року відбулося відкриття майданчику для мініфутболу біля НВК №28. Діти дуже задоволені таким оновленням та активно там займаються. Незабаром ще один майданчик з'явиться біля ЗОШ №9. Крім того, міський голова розповів, що скоро хмельничани зможуть відвідувати нові спортивні майданчики, які будуть у дворах. За словами Олександра Симчишина, розпочалося будівництво футбольного поля по вулиці Спортивній, 17. Також з'явиться міждворовий футбольний майданчик на Тернопільській, 34. Усі ці заходи мають на меті залучити громадян до здорового способу життя та активних занять спортом. Заплановано завершити ремонт стадіону «Локомотив» для великого футболу. 

Нагадаємо, що минулого тижня, у мікрорайоні Гречани, відкрили новий футбольний майданчик зі штучним покриттям.