У мікрорайоні Гречани відкрили новий спортивний майданчик

Ви є тут

Инна Хананова

Сьогодні, 18 травня, у мікрорайоні Гречани, відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика із штучним покриттям. Незабаром у Хмельницькому з'явиться ще декілька місць для занять спортом.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, сьогодні в НВК №7 було подвійне свято. Цього дня Хмельницький відзначає День вишиванки. Також символічно, що саме сьогодні пройшли заходи з урочистого відкриття міні-футбольного поля у мікрорайоні Гречани.

На заході зібралися школярі та вчителі. Міський голова Олександр Симчишин привітав усіх присутніх з цією радісною та довгоочікуваною подією та урочисто перерізав блакитну стрічку.

Під час своєї промови міський голова розповів, що на початку минулого навчального року також пройшло відкриття спортивного майданчику у мікрорайоні Озерна, біля ЗОШ №28. Також Олександр Симчишин розповів, що діти активно там займаються і дуже задоволені таким оновленням. Крім того, незабаром ще одне футбольне поле з'явиться у мікрорайоні Ракове. Усі ці заходи спрямовані на те, щоб залучити дітей до активних занять спортом.

Також міський голова розповів, що скоро хмельничани зможуть відвідувати нові спортивні майданчики, які будуть у дворах. Зокрема, незабаром облаштують такий майданчик на Старокостянтинівському шосе. Також розпочалося будівництво футбольного поля по вулиці Спортивній, біля ДЮСШ №1. Ще один придворовий майданчик буде на вулиці Тернопільській, 34.

Олександр Симчишин сказав, що поступово у кожній школі та великих дворах міста будуть власні сучасні та зручні місця для занять спортом. 

Далі міський голова першим забив гол у футбольні ворота нового поля. Учні з радістю фотографувалися з міським головою. А потім футбольні команди зіграли перший матч на новому полі.