Ви є тут

У мікрорайоні Ракове облаштували нове міні-футбольне поле зі штучним покриттям

Инна Хананова

У мікрорайоні Ракове облаштували поле для гри у міні-футбол зі штучним покриттям. Його побудували на території Навчально-виховного комплексу №9. Кошти на встановлення майданчика виділили з міського бюджету.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», вчора, 5 вересня, відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика. Під час заходу відбувся святковий концерт та парад кращих спортсменів навчального закладу. Старе міні-футбольне поле на території НВК №9 повністю оновили та встелили штучним покриттям. Цей майданчик є багатофункціональним та відповідає усім сучасним вимогам для комфортних занять спортом.

На відкриття футбольного поля завітав міський голова Олександр Симчишин. Разом із капітаном шкільної футбольної команди НВК №9 міський голова зробив перший удар у ворота нового поля. Під час свого виступу Олександр Симчишин зазначив, що кожен, хто буде тренуватися на цьому новому полі, має усі шанси стати зіркою футболу. Спортсмени НВК №9 є багаторазовими чемпіонами міста. Тому нове міні-футбольне поле для них дуже доречне, щоб покращувати свої спортивні навички.

На облаштування нового спортивного майданчика з міського бюджету виділили близько 980 тисяч гривень. Міський голова зауважив, що це третій майданчик, який побудували у цьому році за кошти міського бюджету. У Хмельницькому вже успішно функціонують два нових футбольні майданчики. Зокрема, у травні, у мікрорайоні Гречани, на території НВК №7, презентували новий футбольний майданчик зі штучним покриттям. На Озерній, на території НВО №28, відкрили новий багатофункціональний спортивний майданчик. Хмельничани можуть тут грати у футбол, волейбол та баскетбол. Також заплановано відкрити ще чотири таких майданчики у Хмельницькому. Це будуть поля для міні-футболу та багатофункціональні комплекси. Олександр Симчишин зазначив, що поступово у кожній школі та великих дворах міста будуть власні сучасні та зручні місця для занять спортом. Ці заходи мають на меті залучити молодь міста до здорового способу життя та активних занять спортом.

Нагадаємо, що на території ДЮСШ №1 триває облаштування двох нових спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Біля майданчиків облаштують належне освітлення та трибуни для вболівальників. На проведення ремонтних робіт виділили з міського бюджету 3,5 мільйони гривень.