У мікрорайоні Гречани оновили стадіон «Локомотив»

Ви є тут

Инна Хананова

У мікрорайоні Гречани урочисто відкрили оновлений стадіон «Локомотив». На його ремонт виділили майже 1,9 мільйони гривень.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, наразі стадіон буде працювати у тестовому режимі. У повному обсязі поле планується навантажувати з наступної весни.

Тепер про старий стадіон не нагадує майже нічого, лише його розташування. Понад рік тому було вирішено, що стадіон «Локомотив» потрібно відремонтувати, адже він був у занедбаному стані. Наразі тут оновили газон та встановили сучасну систему штучного поливу. Тут облаштували зручні доріжки, трибуни для глядачів, комфортні роздягальні та огорожу. Тепер «Локомотив» відповідає усім сучасним вимогам та має усі необхідні умови для якісних занять спортом.

На відкриття оновленого стадіону завітав міський голова Олександр Симчишин. Він сподівається, що це місце тепер стане улюбленим для усіх мешканців мікрорайону Гречани, адже незабаром тут планується також облаштувати майданчик для міні-футболу з штучним покриттям та баскетбольні майданчики.

«Продовжуємо розвивати спортивну інфраструктуру. Ми добре розуміли, що мешканцям міста, крім стадіону «Поділля», ніде було займатися спортом. Тому й взялися за масштабну реконструкцію», - наголосив міський голова.

Олександр Симчишин зазначив, що поступово у кожній школі та великих дворах міста будуть власні сучасні та зручні місця для занять спортом. Ці заходи мають на меті залучити молодь міста до здорового способу життя та активних занять спортом.

З нагоди Дня фізкультури і спорту міський голова вручив грамоти та подарунки спортсменам, які протягом року показали високі досягнення. Вихованці СКЦ «Плоскирів» першими вийшли на оновлене поле та продемонстрували усім присутнім майстер-класи з різних видів спорту. Після цього команда ветеранів футболу та команда Хмельницької міської ради зійшлися у матчі. Цього разу перемогли ветерани футболу з рахунком 4:2.

Нагадаємо, що у Хмельницькому вже успішно функціонують три нових футбольні майданчики. Зокрема, весною, у мікрорайоні Гречани, на території НВК №7, презентували новий футбольний майданчик зі штучним покриттям. На Озерній, на території НВО №28, відкрили новий багатофункціональний спортивний майданчик. Хмельничани можуть тут грати у футбол, волейбол та баскетбол. А недавно, у мікрорайоні Ракове, відкрили поле для гри у міні-футбол зі штучним покриттям. Цей майданчик є багатофункціональним та відповідає усім сучасним вимогам для комфортних занять спортом.

Дивіться у "Великому довіднику":