Ви є тут

У загальноосвітній школі №18 ім. В. Чорновола триває будівництво нового харчоблоку

оновлено
Инна Хананова

Новий харчоблок з'явиться у Хмельницькій загальноосвітній школі №18 ім. В. Чорновола. Капітальне будівництво триває у корпусі, де навчаються найменші учні. Через відсутність їдальні, дітки кожного дня долають значну відстань, щоб дістатися харчоблоку, який розташований біля старшої школи.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», через те, що на території корпусу навчального закладу немає їдальні, школярі повинні вдягатися та йти через дорогу, щоб похарчуватися. 

Директор департаменту освіти і науки Роман Миколаїв розповів, що проблема полягає у тому, що навчальний заклад складається з двох корпусів - початкової та старшої школи. Тому найменші учні ходять до харчоблоку у старшу школу. Зараз ця проблема вирішується.

Будівництво необхідного харчоблоку стартувало восени 2017 року. Робітники добудували до приміщення початкової школи два поверхи. Перший облаштують для харчоблоку, а на другому будуть розміщені навчальні класи.

Наразі через брак місця у молодшій школі 5 класів перемістили до корпусу старшої. А учні інших 13 класів змушені вдягатися та йти до їдальні. Загалом кожного дня кухарі готують страви для понад півтисячі учнів. Але площа їдальні здатна розмістити у чотири рази менше дітей. Тому для кожного класу склали графік.

На капітальний ремонт харчоблоку з міського бюджету виділили понад 5,5 мільйонів гривень. Для майбутнього приміщення робітники заклали нову основу. Спільним буде тільки вхід. Крім капітального будівництва, проект передбачає зовнішнє утеплення молодшої школи. Цегляна будівля тепер має яскравий жовтий колір. Крім того, у двох корпусах школи оновили дах. А в діючому харчоблоці відремонтували мийну залу.

Нагадаємо, що минулого року капітально відремонтували харчоблоки у школах №6, 19, 21 та у технологічному багатопрофільному ліцеї. Серед садочків зміни відбулися у ДНЗ №21 «Ластівка»

У новому навчальному році учні початкових класів загальноосвітньої школи №18 будуть харчуватися у новій їдальні. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Результатами будівництва нового харчоблоку у ЗОШ №18 поділився на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин. Він розповів, що наразі активно триває добудова навчального закладу разом з утепленням приміщення молодшої школи. Школа отримає харчоблок з їдальнею, 2 класи для початкової школи, вчительську, допоміжні приміщення та конференц-залу. Вартість робіт становить близько 8 мільйонів гривень. Усі роботи планують завершити до кінця 2018 року.

Може бути цікаво: