Ви є тут

Будинок у центрі Хмельницького прикрасив вуличний малюнок

оновлено
Инна Хананова

Фото - Сергій АніськовФото - Андрій Зоїн

Новий мурал прикрасив стіну багатоповерхового будинку, що на вулиці Подільській, 9/1. Далі про це розповість «Хмельницький».

У Хмельницькому є чимало сірих та одноманітних будинків. Однак у рамках проекту «Мальоване місто» їх стане менше. Стіни будівель продовжують прикрашати цікавими вуличними малюнками.

Минулого року, у рамках проекту «Мальоване місто», на вулиці Старобульварній, з'явився новий мурал. На стіні будинку зображений Козак Мамай. Він вбраний у військову форму та тримає у руках кобзу. Також ще один стріт-арт реалізували в рамках проекту «Громадські ініціативи». Цього разу вуличний малюнок прикрасив стіну котельні на території дитячої школи мистецтв «Райдуга». Над малюнком працювала донька відомого хмельницького скульптора і художника Оксана Мазур. На вулиці Володимирській, також з'явився новий мурал. На вуличному малюнку зображено дерево та дівчинка на каруселі. Арт-об'єкт присвячений тридцятій річниці підписання Угоди про партнерство з містом Модесто. Також розфарбували будинок, що знаходиться на вулиці Героїв Майдану. На стіні будівлі з’явився малюнок «Осінній джаз». Ще один мурал з'явився на відремонтованій підпірній стінці в мікрорайоні Ружична, по вулиці Кам'янецькій. Стріт-арт присвячений історичній архітектурі Хмельницького.

До Дня міста на дев'ятиповерховому будинку, що на вулиці Подільській, 9/1, з'явився новий стріт-арт. Над вуличним малюнком працювала пара художників з Івано-Франківська Юрій та Марта Пітчуки. Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів голова ГО «Територія» та організатор «Respublica FEST» Андрій Зоїн. У четвер, 20 вересня, на стіні будинку вже були помітні перші обриси майбутнього муралу.

Тепер ми можемо милуватися новим стріт-артом у центрі міста. Сьогодні, 27 вересня, в рамках проекту «Мальоване місто», на стіні дев'ятиповерхового будинку на вул. Подільській, з'явився новий мурал. Фотографіями вуличного малюнку поділився на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин.

«Ось такий класний мурал з'явився на перехресті Подільської і Кам'янецької в рамках проекту «Мальоване місто». Малюнок на утепленій стіні багатоповерхового будинку! Дякую авторам!», - написав Олександр Симчишин.

На новому стріт-арті зображено жінку-подоляночку у національному вбранні і з веретеном у руках. Наразі мурал майже завершений. Художники ще домальовують деякі елементи. Вуличний малюнок виконаний у світло-коричневих та синіх тонах. З міського бюджету на цей вуличний малюнок було виділено 300 тисяч гривень. Міський голова додав, що це вже дев'ятий мурал в рамках цього проекту.

Нагадаємо, що незабаром у Хмельницькому з'являться ще два нових мурали. Художники прикрасять будівлі на вулицях Грушевського та Перемоги. Необхідні роботи над новими проектами розпочалися одразу після завершення фестивалю «Respublica FEST».