«Осінній джаз»: будинок на вулиці Героїв Майдану прикрасить вуличний малюнок

Ви є тут

Инна Хананова

В рамках проекту «Мальоване міста» розфарбовують будинок, що знаходиться на вулиці Героїв Майдану. На стіні будівлі з’явиться малюнок «Осінній джаз». На втілення стріт-арту виділили 128 тисяч гривень.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», у місті є чимало сірих та одноманітних будинків. Однак в рамках проекту «Мальоване місто» їх стане менше. Натомість стіни будівель будуть прикрашати цікавими вуличними малюнками.

Наразі тривають роботи на вулиці Героїв Майдану, 10. Одну зі стін будинку вже утеплили. Згодом тут з'явиться малюнок «Осінній джаз». Зараз ще тривають роботи над його втіленням. Начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков розповів, що художник працює в декілька етапів і наносить основні контури майбутнього стріт-арту. За його словами, через деякий час можна буде чітко побачити малюнок. На завершення робіт буде нанесено спеціальний лак. Це дозволить вберегти стріт-арт від негативного впливу зовнішнього середовища. На реалізацію муралу виділили 128 тисяч гривень.

Загалом у рамках проекту «Мальоване місто» протягом цього року планували утеплити і прикрасити стіни п’яти будинків. За словами заступника начальника управління ЖКГ міста Володимира Путіна, з міського бюджету виділили недостатньо коштів для реалізації всього задуманого – 250 тисяч гривень. Тому стіни інших будинків продовжать малювати вже у наступному році, якщо на це буде виділено необхідні кошти.

Нагадаємо, що в рамках проекту «Мальоване місто», на вулиці Старобульварній, з'явився новий мурал. На стіні будинку зображений Козак Мамай. Він вбраний у військову форму та тримає у руках кобзу. Також ще один стріт-арт реалізували в рамках проекту «Громадські ініціативи». Цього разу вуличний малюнок прикрасив стіну котельні на території дитячої школи мистецтв «Райдуга». Над малюнком працювала донька відомого хмельницького скульптора і художника Оксана Мазур. Влітку, на вулиці Володимирській, також з'явився новий мурал. На вуличному малюнку зображено дерево та дівчинка на каруселі. Арт-об'єкт присвячений тридцятій річниці підписання Угоди про партнерство з містом Модесто.