«Дерево мрії»: у мікрорайоні Гречани стіну котельні прикрасив вуличний малюнок

Ви є тут

Инна Хананова

Донька відомого хмельницького скульптора і художника Миколи Мазура створила мурал у мікрорайоні Гречани. Цього разу вуличний малюнок прикрасив стіну котельні на території дитячої школи мистецтв «Райдуга». Мурал реалізували в рамках проекту «Громадські ініціативи». Своєю роботою Оксана Мазур поділилась у соцмережі.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», над малюнком, який тепер прикрашає стіну старої котельні на території школи мистецтв, художниця Оксана Мазур працювала протягом тижня. Наразі усі роботи завершуються. Зовсім скоро тут буде «Дерево мрії». Мурал з'явився на вулиці Курчатова, 9. Загальний бюджет проекту становить 41 350 гривень. Внески громади склали 18 650 гривень. З міського бюджету на втілення стріт-арту виділили 22 700 гривень.

Оксана Мазур розповіла, що поруч зі старою котельнею знаходиться дитячий садочок та школа. Тому виникла ідея розмалювати стіну, щоб діткам було цікаво, весело та приємно. Ідея проекту має назву «Дерево мрії». Оксана Мазур зазначила, що при створенні малюнку їй допомагав художник Святослав Франко.

Незабаром риштування знімуть і хмельничани матимуть змогу побачити повноцінний малюнок. Цей проект ініціювала депутат міської ради Леся Герасимчук. Одну стіну розмалювали ще минулої осені. А цю - в рамках проекту «Громадські ініціативи». Леся Герасимчук розповіла, що цей проект був переможцем конкурсу. Але в нього увійшла тільки одна стіна. Перша була зроблена за кошти мецената. Також у рамках проекту передбачається створення зеленої зони і малюнок на подвір'ї школи мистецтв.

Нагадаємо, що недавно, на вулиці Володимирській, також з'явився новий мурал. Він створений на екологічну тематику. Його мета полягає у популяризації відновлювальної енергії. На вуличному малюнку зображено дерево та дівчинка на каруселі. Арт-об'єкт присвячений тридцятій річниці підписання Угоди про партнерство з містом Модесто. Також завершилися роботи над муралом, який знаходиться на стіні будинку по вулиці Старобульварній, поблизу Філармонії. Тут зображений козак Мамай.