Ви є тут

Три сцени, середньовічне містечко та конкурси: що чекало на відвідувачів «Respublica FEST»

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому завершився найбільш атмосферний фестиваль музики і стріт-арту «Respublica FEST». Захід пройшов з 31 серпня по 2 вересня на території Молодіжного парку. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Цього року фестиваль «Respublica FEST» змінив локацію. Раніше фестиваль проходив у Кам'янці-Подільському. Тепер яскраве музичне дійство відбулося у нашому місті. Молодіжний парк у Хмельницькому чудово підходить для проведення такого масштабного заходу і зможе розмістити велику кількість відвідувачів. Крім того, цього року фестиваль став ще більш концептуальним і різноманітним.

Недавно на офіційній сторінці «Respublica FEST» з'явилась інформація про повний список гуртів та розклад їх виступів. Відомо, що концерти відбувалися на трьох сценах: Main stage, Drift stage та Party stage.

На відвідувачів фестивалю чекала різноманітна музика та цікаві мистецькі проекти. Публіка отримала незабутні музичні враження і відпочинок, а музиканти і арт-менеджери отримали шанс налагодити міжнародну співпрацю з безліччю партнерів фестивалю. Крім того, на території Молодіжного парку, в рамках проведення «Respublica FEST», розгорнулося середньовічне містечко від Forpost family. На усіх чекали лаунж-зона, ярмарок виробів ручної роботи, автентична кухня, середньовічні конкурси, ігри та розваги для дорослих і дітей.

«Respublica FEST» тривала на території Молодіжного парку з 31 серпня по 2 вересня. Під час фестивалю не обійшлося без фарб Холлі. Вони додали усім веселого настрою.

Вчора, 2 вересня, у Хмельницькому, завершився третій день «RespublicaFEST». Вечір видався різноманітним та насиченим. 

На малій сцені виступили українські рок-колективи «OSNOVA» та «Фіолет», а також музичний інді-гурт зі Львова «Один в каное».

На головній сцені дарували свою творчість хедлайнери «RespublicaFEST». Серед них був хмельницький колектив «Чумацький шлях». Далі на сцену вийшов київський поп-гурт «KAZKA». Артисти грають в стилі experimental pop з елементами електро-фольку і співають лише українською мовою. Їхню відеороботу на пісню «Плакала» переглянуло понад 35 мільйонів користувачів на YouTube. Це є рекордною позначкою і свідчить про велику популярність гурту. Продовжив концертну програму естонський репер Томі Кеш. Після цього на сцену вийшов франківський гурт «KARNA». Завершився фестиваль ліричним та ніжним виступом співачки Христини Соловій.