Для учнів НВК №6 провели цікаву екскурсію у Хмельницькій міській раді

Инна Хананова

Хмельницьких школярів продовжують знайомити з роботою міської ради. Цього разу сюди завітали учні двох п’ятих класів НВК № 6. Далі про це розповість «Хмельницький».

Навчально-виховний комплекс №6 розташований за адресою: вулиця Молодіжна, 5/1. Спочатку заклад розпочав свою діяльність як школа №5. Це відбулося у 1974 році. Тоді навчання у школі було російськомовним. А вже у 1991 році всі першокласники почали навчатися українською мовою. Зараз в НВК №6 здобувають освіту 662 учні у 24 класах. Минулого року на пришкільній території закладу облаштували сучасний спортивний майданчик. Його побудували за кошти з міського та державного бюджетів. Вартість майданчику становить 2,8 мільйони гривень. З них 600 тисяч гривень виділили із держбюджету, а решту - з міського. Тут облаштували футбольне поле розміром 60*30, а також два окремі майданчики для занять волейболом та баскетболом. Крім того, обладнали бігові доріжки, які мають спеціальне якісне штучне покриття. Під час навчального процесу тут проводяться уроки фізкультури для учнів НВК. Також майданчик використовують для занять в секціях з футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики, а також у вільний час для мешканців мікрорайону.

У п’ятницю, 9 лютого, на екскурсію до міської ради завітали учні п'ятих класів НВК №6. Керуючий справами Юлія Сабій привітно зустріла екскурсантів. Вона продемонструвала школярам сесійну залу та розповіла їм про роботу міської ради. Юлія Сергіївна також детально розповіла дітям про офіційну символіку міста. Вона наголосила, що школярі повинні бути свідомими та відповідальними громадянами, а також цікавитися роботою органів місцевого самоврядування. 

Діти активно обговорювали між собою екскурсію. Вони отримали багато нових вражень. Традиційно усі разом сфотографувалися на згадку.

Екскурсанти завдяки жеребкуванню визначили, що наступними міську раду відвідають учні ЗОШ №20, що у мікрорайоні Гречани.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: