Хмельницький міський голова потрапив до п'ятірки лідерів за кількістю обіцянок, пов'язаних із розвитком спорту

Ви є тут

Инна Хананова

Практично кожен міський голова обіцяє розвивати спорт, будувати нову велодоріжки та спортивні майданчики, ремонтувати спортивні зали тощо. Тому аналітичний портал «Слово і Діло» проаналізував виконання обіцянок міських голів у розвитку фізичної культури. Олександр Симчишин опинився на четвертій сходинці.

Як повідомляє «Хмельницький», аналітики порталу «Слово і Діло» провели моніторинг обіцянок та реальних дій міських голів щодо розвитку спорту. Фахівці перевірили виконання всіх обіцянок мерів та визначили лідерів та аутсайдерів рейтингу відповідальності. 

Міський голова

Всього обіцянок

Виконано

Невиконано

В процесі

1. В. Кличко (Київ)

9

2

3

4

2. С. Надал (Тернопіль)

4

-

4

3.  А. Садовий (Львів)

3. В. Хомко (Рівне)

7

1

1

3

6

3

 4. О. Симчишин (Хмельницький)

 1

4

5. О. Каспрук (Чернівці) 4  2 - 2

Четверте місце в рейтингу посів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. З 6 обіцянок наразі виконано 1, ще 4 у процесі. Міський голова обіцяє сприяти розвитку аматорського та професійного спорту, а також має намір побудувати новий стадіон та спортивний зал. Аналітики вказали, що одну обіцянку меру так і не вдалося виконати. Зокрема, Олександр Симчишин обіцяв відкрити велодоріжку до кінця 2016 року, але цього не відбулося через погодні умови. 

Натомість зараз триває будівництво ще однієї велосипедної доріжки у парку ім. Чекмана. нова велодоріжка у парку ім. Чекмана буде пролягати від містка поблизу станції прокату катамаранів до виїзду з парку неподалік вулиці Олімпійської. Довжина нової велосипедної доріжки становитиме 776 метрів, а ширина 2,5 метри. На її будівництво з міського бюджету виділили 1,4 мільйона гривень. Закінчити усі роботи планують до кінця цього року, якщо будуть сприятливі погодні умови. Також нова велосипедна доріжка з'явиться на вулиці Свободи. Її облаштовують праворуч, в напрямку руху транспорту від вулиці Зарічанської до Проспекту Миру.

Нагадаємо, що цього року у Хмельницькому відкрили шість спортивних майданчиків. Вони з'явилися у мікрорайонах Озерна, Ракове, Гречани тощо.На майданчиках створені усі зручні умови для гри у футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс та інше. Також недавно відкрили оновлений стадіон «Локомотив». Незабаром для вихованців дитячих садоків №33, 21 та 11 будуть діяти сучасні спортивні майданчики.

Також аналітики порталу «Слово і Діло» визначили, що по одній спортивній обіцянці в міського голови Херсона Володимира Миколаєнко та мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.