Ви є тут

Хмельницький міський голова потрапив до п'ятірки лідерів за кількістю обіцянок, пов'язаних із розвитком спорту

Инна Хананова

Практично кожен міський голова обіцяє розвивати спорт, будувати нову велодоріжки та спортивні майданчики, ремонтувати спортивні зали тощо. Тому аналітичний портал «Слово і Діло» проаналізував виконання обіцянок міських голів у розвитку фізичної культури. Олександр Симчишин опинився на четвертій сходинці.

Як повідомляє «Хмельницький», аналітики порталу «Слово і Діло» провели моніторинг обіцянок та реальних дій міських голів щодо розвитку спорту. Фахівці перевірили виконання всіх обіцянок мерів та визначили лідерів та аутсайдерів рейтингу відповідальності. 

Міський голова

Всього обіцянок

Виконано

Невиконано

В процесі

1. В. Кличко (Київ)

9

2

3

4

2. С. Надал (Тернопіль)

4

-

4

3.  А. Садовий (Львів)

3. В. Хомко (Рівне)

7

1

1

3

6

3

 4. О. Симчишин (Хмельницький)

 1

4

5. О. Каспрук (Чернівці) 4  2 - 2

Четверте місце в рейтингу посів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. З 6 обіцянок наразі виконано 1, ще 4 у процесі. Міський голова обіцяє сприяти розвитку аматорського та професійного спорту, а також має намір побудувати новий стадіон та спортивний зал. Аналітики вказали, що одну обіцянку меру так і не вдалося виконати. Зокрема, Олександр Симчишин обіцяв відкрити велодоріжку до кінця 2016 року, але цього не відбулося через погодні умови. 

Натомість зараз триває будівництво ще однієї велосипедної доріжки у парку ім. Чекмана. нова велодоріжка у парку ім. Чекмана буде пролягати від містка поблизу станції прокату катамаранів до виїзду з парку неподалік вулиці Олімпійської. Довжина нової велосипедної доріжки становитиме 776 метрів, а ширина 2,5 метри. На її будівництво з міського бюджету виділили 1,4 мільйона гривень. Закінчити усі роботи планують до кінця цього року, якщо будуть сприятливі погодні умови. Також нова велосипедна доріжка з'явиться на вулиці Свободи. Її облаштовують праворуч, в напрямку руху транспорту від вулиці Зарічанської до Проспекту Миру.

Нагадаємо, що цього року у Хмельницькому відкрили шість спортивних майданчиків. Вони з'явилися у мікрорайонах Озерна, Ракове, Гречани тощо.На майданчиках створені усі зручні умови для гри у футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс та інше. Також недавно відкрили оновлений стадіон «Локомотив». Незабаром для вихованців дитячих садоків №33, 21 та 11 будуть діяти сучасні спортивні майданчики.

Також аналітики порталу «Слово і Діло» визначили, що по одній спортивній обіцянці в міського голови Херсона Володимира Миколаєнко та мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.