Ви є тут

Бігові доріжки та смуга перешкод: незабаром на території дитячого садочку №33 з'явиться універсальний спортивний майданчик

Инна Хананова

Універсальний спортивний майданчик незабаром з’явиться на території ДНЗ №33. Тут будуть облаштовані майданчик для ігрових видів спорту, бігові доріжки, смуга перешкод та інше сучасне обладнання. До кінця року такі ж сучасні майданчики будуть діяти для вихованців садочків №21 та 11.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», нагадаємо, що цього року у Хмельницькому відкрили шість спортивних майданчиків. Вони з'явилися у мікрорайонах Озерна, Ракове, Гречани тощо. На них можуть займатися місцеві мешканці та вихованці спортивних шкіл. На майданчиках створені усі зручні умови для гри у футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс та інше. Також недавно відкрили оновлений стадіон «Локомотив». У листопаді повинно завершитися будівництво двох міні-футбольних полів зі штучним покриттям, огорожею, освітленням та трибунами для глядачів. Це сприяє активному розвитку у місті фізичної культури та спорту, а також залученню молоді до здорового способу життя. 

У хмельницьких дитячих садочках монтують сучасні спортивні майданчики. Раніше такий майданчик був лише в ДНЗ №3, що в Ружичній. Нова ігрова зона з'явилася там в результаті капітального ремонту закладу.

Незабаром на новому спортивному обладнанні будуть займатися вихованці садочків №33, 21 та 11. Зараз активно тривають ремонтні роботи у ДЗ №33. Підрядники вже вирівняли рельєф, встановили підпірну стінку та поклали штучне покриття. Залишилося виконати необхідні монтажні роботи. Майданчик буде мати площу 180 метрів квадратних. Тут буде все необхідне для ігрових видів спорту, а також облаштовані бігові доріжки. Також підрядники монтують дитячу смугу перешкод та інші спортивні конструкції. Вони потрібні для того, щоб розвивати у дітей моторику. Загалом тут тепер буде яскраве та безпечне спортивне обладнання замість старого радянського.

Така ж ситуація зі спортивним інвентарем у садочках №21 та №11. Зокрема, в останньому підрядники розпочали підготовчі роботи, розрівняли місце для основи. Там проект майданчику майже ідентичний першому. А садочку №21 ще не починали ремонт, оскільки тут передбачено значно більший обсяг роботи.

Для виконання робіт на цих трьох об'єктах з міського бюджету виділили майже один мільйон гривень. За словами міського голови Олександра Симчишина, у наступному році також буде виділено кошти на оновлення спортивних майданчиків в інших дитячих садочках.