Ви є тут

У чотирьох хмельницьких школах та одному садочку оновили харчоблоки

Инна Хананова

Сучасні харчоблоки з'явилися в чотирьох хмельницьких школах та ДНЗ №21 «Ластівка». Приміщення капітально відремонтували. Також тут замінили частину обладнання та інвентар. Загалом з міського бюджету на поточні та капітальні ремонти виділили майже чотири мільйони гривень.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», безпека харчування дошкільнят та школярів - це дуже важливе та актуальне питання. Від того, на скільки якісно і правильно харчуються дітки великою мірою залежить стан їхнього здоров'я, їхній розвиток і самопочуття. Важливу роль у харчуванні також відіграє приміщення, де готують їжу для діток, та кухонне обладнання. В багатьох садочках та школах міста харчоблоки застаріли та  потребують оновлення. 

У дитячому садочку №21 повністю оновили обладнання для приготування їжі дітям, за це заплатили понад 100 тисяч гривень. Тут замінили плити на електричні, адже у садочку на кухні не можна використовувати газ. Тепер працювати стало не лише безпечніше, а й комфортніше. Зокрема, завдяки чотирьом духовим шафам кухарі можуть випікати більшу кількість булочок, ніж це було раніше. Крім того, до меню додали нові страви, серед яких відкритий пиріг. Також у садочку з'явилась промислова електросковорода, м'ясорубка тощо. За словами кухарів, тепер їжу готувати стало швидше і зручніше. Також під час ремонту замінили витяжку.

У спеціалізованій загальноосвітній школі №6 оновили харчоблок та їдальню. Адже за 43 роки у приміщенні не проводився капітальний ремонт. Директор СЗОШ №6 Сергій Ткач розповів, що тепер у приміщенні замінили підлогу, оновили стіни та стелю, придбали необхідне обладнання тощо. Також придбали дві енергозберігаючі плити. До кінця року планують замінити ще кілька електроустановок. Також у приміщенні встановили енергоощадні лампи. Це стане запорукою якісного харчування дітей у школі.

Загалом цього року капітально відремонтували харчоблоки у школах №6, 19, 21 та у технологічному багатопрофільному ліцеї. Серед садочків зміни відбулися у ДНЗ №21 «Ластівка».