У хмельницькому дитячому садочку №21 «Ластівка» оновили харчоблок

Ви є тут

Инна Хананова

У хмельницькому дитячому садочку №21 «Ластівка», який розташований на вулиці Сковороди, 31, відремонтували харчоблок. Тепер тут встановили нове сучасне обладнання. Для цього з міського бюджету виділили 165 тисяч гривень.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, цього року ремонтні роботи проходили майже на 50 об'єктах. У школах і дитячих садочках замінили системи водовідведення та водопостачання, відремонтували коридори, дитячі і спортивні майданчики, утеплили фасади, відновили санвузли і харчоблоки. 

Безпека харчування дошкільнят та школярів - це дуже важливе та актуальне питання. Від того, на скільки якісно і правильно харчуються дітки великою мірою залежить стан їхнього здоров'я, їхній розвиток і самопочуття. Важливу роль у харчуванні також відіграє приміщення, де готують їжу для діток, та кухонне обладнання. В багатьох садочках та школах міста харчоблоки застаріли та  потребують оновлення.

У дитячому садочку №21 замінили кухонне обладнання. Зазначимо, що лише в цьому садочку готували обіди для діток на старих газових плитах. Директор департаменту освіти і науки Роман Миколаїв наголошує, що якби плити не замінили на електричні, то Держпродспоживслужба просто закрила би цей заклад. Тому що не можна на кухні у садочку використовувати газ. Тепер тут повністю оновили обладнання для приготування їжі дітям, за це заплатили більше 100 тисяч гривень.

За словами Романа Миколаїва, тих, коштів, які цього року виділили на освіту, дуже не вистачає. З тієї суми, яку просили для освітньої галузі на початку року, з бюджету не додали 16 мільйонів гривень.

Загалом у цьому році передбачено витратити майже 4 мільйони гривень на проведення на поточних та капітальних ремонтів харчоблоків у школах та дитячих садочках. Також планується придбати нове кухонне обладнання. На це буде виділено понад 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Може бути цікаво: