На новому спортивному майданчику, що на Тернопільській, стартувала міська спартакіада серед школярів

Ви є тут

Инна Хананова

На новому спортивному майданчику, що знаходиться на вулиці Тернопільській, 34, стартувала міська спартакіада серед школярів.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», новий спортивний майданчик на вулиці Тернопільській почав працювати на повну потужність. Тут стартувала міська спартакіада серед хмельницьких школярів.

Спортивні змагання проводить управління молоді та спорту разом із Департаментом освіти і науки проводить. Мета спартакіади полягає в залученні хлопців та дівчат до активного та здорового способу життя. Також під час змагань проводиться відбір найкращих гравців для участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Міська спартакіада розпочалася з міні-футболу серед школярок. Протягом першого дня змагалися команди шкіл №22 та №15. Сьогодні, 11 жовтня, відбудеться нагородження переможців. Загалом спартакіада охопить десять різноманітних видів спорту. 

Наступні спортивні змагання на міні-футбольному полі на Тернопільській відбудуться вже у наступному році, весною.

Нагадамо, що у вересні, на вулиці Тернопільській, 34, відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям. Він розташований між багатоповерховими будинками. Тепер хмельничани зможуть грати тут у футбол, настільний теніс, тренувати свою силу і гнучкість. Майданчик побудували за кошти з міського бюджету. Його вартість становить 1 мільйон 900 тисяч гривень. До кінця року планується відкрити ще два подібних майданчики. А вже у 2018 році таку традицію будуть продовжувати.

Також вже успішно функціонують нові спортивні майданчики у мікрорайонах Озерна, Ракове та Гречани. Також на території навчально-виховного комплексу №6, що знаходиться на вулиці Молодіжній, відкрили сучасний пришкільний спортивний майданчик. Крім того, недавно відкрили оновлений стадіон «Локомотив». Тут облаштували зручні доріжки, трибуни для глядачів, комфортні роздягальні та огорожу.

Вулиці, що згадуються: