До Хмельницького завітали представники Посольства США

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому представники міської влади зустрілися з представниками Посольства США в Україні. Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці між Хмельницьким та Посольством Сполучених Штатів. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, співробітник політичного відділу Посольства США в Україні Антон Купер розповів, що його цікавлять пріоритети та майбутні плани міської влади, а також актуальні проблеми міста.

«Наша зустріч дуже важлива, адже для того, аби краще розуміти ситуацією та якісніше надавати сприяння Україні та вашому місту зокрема. Нам би хотілося почути саме від вас про реалії, загальні проблеми та ваші цілі», - наголосив Антон Купер.

Міський голова Олександр Симчишин наголошує, що від оновлення міського господарства, розвитку інфраструктури міста залежить кількість інвестицій у Хмельницький.

«Головна проблематика, з якою ми стикаємося – це застаріла інфраструктура міського господарства. Комунікації, дороги, об’єкти соціальної сфери – усе господарство потребує капітального ремонту та оновлення», - зазначив міський голова.

Також Олександр Симчишин розповів про інвестиційні проекти, над якими працює міська влада. Зокрема, під час зустрічі було розглянуто питання створення індустріального парку. Через три у Хмельницькому планують побудувати сучасний комплекс для розташування підприємств. Це дасть можливість залучати іноземних та вітчизняних інвесторів у важливі сфери розвитку міста та створити нові умови для економічного розвитку міста. Індустріальний парк створить багато преференцій для бізнесменів, серед яких - пільгове оподаткування. Створення такого сучасного комплексу дасть змогу розвиватися Хмельницькому у сучасному напрямку.

Також під час зустрічі йшла мова про будівництво сміттєпереробного заводу. Його планують збудувати до 2020 року. Наразі хмельницьке сміттєзвалище знаходиться у критичному стані. Тому питання утилізації відходів є наразі дуже актуальним. Недавно у Хмельницькому провели конкурс з дегазації полігону твердих побутових відходів.

Антон Купер попросив надати пропозиції інвестиційних проектів для детального ознайомлення. Він сподівається, що співпраця між Посольством США та Хмельницьким буде лише покращуватися.