Ви є тут

Хмельницький увійшов до Альянсу міст і регіонів Великого Шовкового шляху

Инна Хананова

Наше місто стало асоційованим членом Альянсу міст і регіонів Великого Шовкового шляху. Про це далі розповість «Хмельницький».

Вчора, 11 грудня, представники української делегації стали учасниками Форуму, який організувала Міжнародна палата Великого Шовкового шляху в Китаї. До Альянсу міст і регіонів Міжнародної торгової палати тепер входить наше місто, Трускавець, Сумська та Тернопільська області.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин перебуває з робочим візитом у Китаї. Вчора він підписав меморандум про співпрацю в трьох важливих напрямках: економічному, освітньому та культурному. Хмельницький став асоційованим членом Альянсу міст і регіонів Великого Шовкового шляху. Про це Олександр Симчишин написав на своїй сторінці у соцмережі. Отже, можна стверджувати, що тепер перед нашим містом відкриються нові можливості. Співробітництво з Китаєм в економічному, освітньому та культурному напрямках дозволить використовувати новітні технології. Міський голова обіцяв детальніше розповісти про цю подію після повернення до Хмельницького.

Додамо, що учасниками проекту стали вже шістдесят п'ять країн світу. Це свідчить про високу популярність цього проекту у світі. Загальний обсяг коштів, які пройшли через програми проекту, становить 1 трлн. доларів.

Ініціатором Альянсу є Міжнародна торгова палата Великого Шовкового шляху (SRCIC). Це - недержавна організація. Вона має на меті відродження Шовкового шляху і забезпечення участі бізнесу в інвестиційних і торгових проектах. Цю структуру заснували в Гонконзі Tang West Market International Group і кілька міжнародних торгово-промислових палат Шовкового шляху. Діяльність SRCIC лише регіонами історичного Шовкового шляху. На початку вересня минулого року до SRCIC долучилась Торгово-промислова палата України.