Ви є тут

На Хмельницьку АЕС в рамках робочого візиту прибули представники китайської компанії

Вчора, 6 жовтня, на Хмельницьку АЕС в рамках робочого візиту завітали представники китайської компанії «Dongfang Electrical Machinery Co (DFEM)».

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької АЕС, китайські спеціалісти представили електро-механічне обладнання для атомних електростанцій. Крім того, фахівці цікавилися планами щодо будівництва нових потужностей ХАЕС.

Генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко розповів гостям про показники діяльності енергетичного підприємства. Також під час зустрічі було обговорено важливе питання спорудження третього енергоблока. Микола Панащенко повідомив спеціалістам про заходи, які були проведені на третьому енергоблоці АЕ, а саме: обстеження будівельних конструкцій, ремонтно-відновлювані роботи, відновлення та консервація обладнання.

«Для спорудження нових потужностей ми плануємо задіяти, в першу чергу, українських виробників», - зазначив генеральний директор ХАЕС.

На завершення зустрічі представники китайської компанії DFEM ознайомилися з будівельними конструкціями третього енергоблока Хмельницької АЕС.