Хмельницькі школярі показали відмінні знання з місцевого самоврядування на брейн-рингу «Моя позиція»

Ви є тут

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

Сьогодні, 16 березня, у міському будинку культури, відбувся перший півфінал міського брейн-рингу «Моя позиція». Як пройшла інтелектуальна гра, дізнавався «Хмельницький».

Учасниками інтелектуального змагання на тему історії та сучасності місцевого самоврядування стали п'ятикласники таких начальних закладів:

Учні цих навчальних закладів відвідали екскурсії у міській раді з початку цього року. Діти дізналися багато корисної інформації про особливості місцевого самоврядування, яка їм знадобилась для участі в конкурсі. У кожній команді було шестеро учасників на чолі з капітаном.

Школярі впевнено та рішуче відповідали на питання, які стосувалися конкурсів. Маленькі хмельничани швидко розгадували ребуси, відповідали на питання про місцеве самоврядування, про важливі та історичні місця рідного міста. Усі учасники інтелектуальних змагань показали кмітливість, ерудицію та винахідливість. Діти змогли розкрити свій інтелектуальний потенціал та показати, що вміють працювати у команді. Вони ретельно готувалися до конкурсу, читали багато наукової літератури та дивилися тематичні програми. Усі учасники активно себе проявили та продемонстрували, що чудово володіють знаннями про місцеве самоврядування та історію Хмельницького. Школярі отримали великий досвід та дізналися багато нового.

У підсумку змагалися команди «Ерудити» та «Веселка». Переможцями першого півфіналу брейн-рингу для п'ятикласників стали учасники команди школи-інтернату №2. Всі учасники гри отримали грамоти міського голови, а команда-переможець – Почесну грамоту.

Керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій зазначила, що пишається усіма учасниками брейн-рингу, адже діти показали відмінні знання з історії рідного міста.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: