У Хмельницькому Олександр Педан презентував новий проект «JuniorZ» та підписав Меморандум про співпрацю

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

Фото - Департамент освіти і науки

Фото - Департамент освіти і науки

Всеукраїнський спортивний рух «JuniorZ» стартує у Хмельницькому. Вже цього тижня на базі Хмельницької гуманітарної академії розпочнуться семінари від спортивного руху Олександра Педана – Всеукраїнського проекту «JuniorZ». Що чекатиме на відвідувачів, дізнавався «Хмельницький».

Організатором проекту є громадський рух Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ». Його основними напрямками роботи є популяризація здорового способу життя серед молоді, проведення різноманітних  спортивних заходів, майстер-класів, семінарів, лекцій тощо. Проект спрямований на те, щоб теоретично і практично ознайомити вчителів, школярів та їхніх батьків із понад 30 новими модулями з предмету «Фізична культура».

Під час зустрічі у Хмельницькому розглянуть шляхи впровадження та популяризації навчальних модулів з нових видів спорту на уроках фізкультури. Відповідно до нової навчальної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки на 2017-2018 роки з предмету «Фізична культура», вчителі матимуть можливість навчати дітей не лише стандартним видам спорту. Тепер діти зможуть дізнатися і про нові спортивні модулі, а саме: петанк, чирлідинг, самбо, фризбі, хортинг, аеробіка, флорбол тощо. Їх презентують під час семінару.

Захід буде складатися з двох частин: теоретичної та практичної. У семінарі візьмуть участь професійні інструктори та представники спортивних федерацій. Вчителі матимуть хорошу нагоду довідатися більше інформації про кожен вид спорту, як правильно та ефективно впровадити нові спортивні модулі під час уроків та задати свої запитання до представників федерацій.

У свою чергу, батьки учнів зможуть побачити нові види спорту, дізнатися про їхні особливості та користь для дитини. Також запрошені спортсмени федерацій проведуть цікаві майстер-класи та розкажуть про деталі впровадження нової програми у шкільні уроки фізкультури. 

Організатори запрошують на семінар директорів шкіл, вчителів фізкультури та позакласного виховання, батьків-активістів.

Отже, сьогодні, 9 лютого, до Хмельницького завітав популярний ведучий Олександр Педан. Він презентував свій проект «JuniorZ» та підписав Меморандум про співпрацю. Тепер у Хмельницькому будуть популяризувати нові види спорту. Детальніше про це розповість «Хмельницький».

Сьогодні, у приміщенні Гуманітарно-педагогічної академії, Олександр Педан зустрівся з міським головою Олександром Симчишиним. Вони обговорили питання розвитку нових видів спорту та впровадження їх на уроках фізичної культури. Про це розповів директор Депаратаменту освіти і науки Роман Миколаїв. На сторінці Департаменту у соцмережі він виклав світлини із заходу та повідомив, що під час зустрічі був підписаний Меморандум про співпрацю у розвитку шкільного спорту та фізкультури. Олександр Педан та Олександр Симчишин домовились про фінансування шкіл для придбання спортивного інвентарю та встановлення окремої премії для кращого вчителя фізкультури.

Олександр Педан презентував близько десяти маловідомих в Україні, але популярних у світі видів спорту: чирлідинг, петанк, флорбол, фризбі, воркаут тощо. Тепер ці види спорту будуть популяризувати і в Хмельницькому.

Дивіться у "Великому довіднику":