Ви є тут

Олександр Педан вручив міському голові відзнаку за впровадження у хмельницьких школах проекту «JuniorZ»

оновлено
Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Департамент освіти і наукиФото - Департамент освіти і науки

Всеукраїнський спортивний рух «JuniorZ» активно впроваджується у Хмельницькому. У лютому на базі Хмельницької гуманітарної академії відбулися семінари від спортивного руху Олександра Педана – Всеукраїнського проекту «JuniorZ». Що чекало на відвідувачів, дізнавався «Хмельницький».

Організатором проекту є громадський рух Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ». Його основними напрямками роботи є популяризація здорового способу життя серед молоді, проведення різноманітних  спортивних заходів, майстер-класів, семінарів, лекцій тощо. Проект спрямований на те, щоб теоретично і практично ознайомити вчителів, школярів та їхніх батьків із понад 30 новими модулями з предмету «Фізична культура».

Під час зустрічі у Хмельницькому розглянули шляхи впровадження та популяризації навчальних модулів з нових видів спорту на уроках фізкультури. Відповідно до нової навчальної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки на 2017-2018 роки з предмету «Фізична культура», вчителі матимуть можливість навчати дітей не лише стандартним видам спорту. Тепер діти зможуть дізнатися і про нові спортивні модулі, а саме: петанк, чирлідинг, самбо, фризбі, хортинг, аеробіка, флорбол тощо. Їх презентували під час семінару.

Захід складався з двох частин: теоретичної та практичної. У семінарі взяли участь професійні інструктори та представники спортивних федерацій. Вчителі довідалися більше інформації про кожен вид спорту, як правильно та ефективно впровадити нові спортивні модулі під час уроків та задали свої запитання до представників федерацій.

У свою чергу, батьки учнів побачили нові види спорту, дізналися про їхні особливості та користь для дитини. Також запрошені спортсмени федерацій провели цікаві майстер-класи та розповіли про деталі впровадження нової програми у шкільні уроки фізкультури. 

9 лютого, до Хмельницького завітав популярний ведучий Олександр Педан. Він презентував свій проект «JuniorZ» та підписав Меморандум про співпрацю. Тепер у Хмельницькому будуть популяризувати нові види спорту. Детальніше про це розповість «Хмельницький».

Сьогодні, у приміщенні Гуманітарно-педагогічної академії, Олександр Педан зустрівся з міським головою Олександром Симчишиним. Вони обговорили питання розвитку нових видів спорту та впровадження їх на уроках фізичної культури. На сторінці Департаменту у соцмережі розмістили світлини із заходу та повідомили, що під час зустрічі був підписаний Меморандум про співпрацю у розвитку шкільного спорту та фізкультури. Олександр Педан та Олександр Симчишин домовились про фінансування шкіл для придбання спортивного інвентарю та встановлення окремої премії для кращого вчителя фізкультури.

Олександр Педан презентував близько десяти маловідомих в Україні, але популярних у світі видів спорту: чирлідинг, петанк, флорбол, фризбі, воркаут тощо. Тепер ці види спорту будуть популяризувати і в Хмельницькому.

Вчора, 9 жовтня, у Києві, відбувся Міжнародний Саміт мерів. На заході були присутні мери українських та зарубіжних міст. Серед них був і міський голова Хмельницького. Олександр Симчишин отримав від Олександра Педана відзнаку за впровадження в місті проекту «JuniorZ». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Нагадаємо, що в хмельницьких школах активно впроваджують проект «JuniorZ». У Хмельницькій гімназії №1 ім. В. Красицького у березні провели урок з модуля «Бадмінтон». Крім того, у Хмельницькому вперше провели змагання з петанку. Вони відбулися у двох навчальних закладах міста: у СЗОШ №7 та колегіумі №16. У Хмельницькому НВК №10 також почали впроваджувати інновації на уроках фізичної культури. Зокрема, у навчальному закладі, крім футболу та волейболу, додали флорбол, м’який петанк і фрізбі.

Вчора, на Міжнародному саміті мерів, міські голови Хмельницького, Ужгорода та Переяслава-Хмельницького отримали від Олександра Педана відзнаки за активне впровадження проекту «JuniorZ» у навчальних закладах.

«Міста отримують спорт, а разом з тим здоров'я та майбутнє», - зазначив Олександр Педан.

Дивіться у "Великому довіднику":