Ви є тут

Флорбол і петанк на уроках фізкультури: в НВК №10 втілюють проект «JuniorZ»

Инна Хананова

У Хмельницькому НВК №10 почали впроваджувати інновації на уроках фізичної культури. Зокрема, у навчальному закладі, крім футболу та волейболу, додали флорбол, м’який петанк і фрізбі. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Нагадаємо, що всеукраїнський спортивний рух «JuniorZ» стартував у нашому місті у лютому. Організатором проекту є громадський рух Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ». Його основними напрямками роботи є: популяризація здорового способу життя серед молоді, проведення різноманітних  спортивних заходів, майстер-класів, семінарів, лекцій тощо. Проект спрямований на те, щоб теоретично і практично ознайомити вчителів, школярів та їхніх батьків із понад 30 новими модулями з предмету «Фізична культура».

Відповідно до нової навчальної програми, під час уроків фізкультури вчителі зможуть навчати дітей не лише стандартним видам спорту. Додамо, що у травні, в нашому місті, відбулися перші змагання з петанку серед школярів. Цю гру у Хмельницькому почали впроваджувати в рамках спортивного руху «JuniorZ». Дітям ця гра дуже подобається.

У вересні, на СК «Поділля», відбувся спортивний фестиваль школярів «JuniorZ». У фестивалі взяли участь 32 команди хмельницьких шкіл. Кожен школяр зміг спробувати нові види спорту: петанк, чирлідинг, самбо, фризбі, хортинг, аеробіка, флорбол тощо.

У хмельницьких школах продовжують впроваджувати інновації на уроках фізичної культури. Зокрема, в НВК №10, крім футболу та волейболу, додали флорбол, м’який петанк і фрізбі. Про це повідомляє МТРК «Місто». Вчитель фізичної культури Олександр Мігунов розповідає, що майже 90% школярів наразі обирають футбол. Однак, незважаючи на це, новий спортивний інвентар користується попитом серед учнів. Діти охоче навчаються та активно освоюють нові види спорту.

Дивіться у "Великому довіднику":