Маленькі хмельничани показали відмінні знання з місцевого самоврядування на брейн-рингу «Моя позиція» та виграли поїздку до Києва

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

Вчора, 22 грудня, о 12:00, у Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся фінал міського брейн-рингу «Моя позиція». Як пройшла гра та хто став переможцем, далі розповість «Хмельницький».

Цього разу учасниками інтелектуальних змагань стали переможці півфінальних ігор:

Питання конкурсу стосувалися тематики міста, історії та сучасності місцевого самоврядування, а саме: старих вулиць міста, мікрорайонів, відомих хмельничан тощо. Хлопчики та дівчатка показали, що вміють працювати злагоджено та організовано. Школярі швидко та впевнено давали відповіді на питання. Учасників команд підтримували їхні друзі та однокласники.

Усі діти ретельно готувалися до цього конкурсу. Вони читали різноманітну наукову літературу, дивилися пізнавальні телепрограми тощо.

Інтелектуальна гра пройшла насичено та цікаво. Усі учасники отримали багато нових вражень та цінний досвід. Діти показали, що чудово володіють знаннями про історію рідного міста та про місцеве самоврядування. Школярі були у захваті від гри, адже вони змогли проявити себе та стати більш цілеспрямованими. 

У перервах між конкурсами для усіх присутніх виступали дитячі хореографічні та вокальні колективи. Традиційно усі присутні у залі разом з учасниками брейн-рингу заспівали улюблену пісню – «Україна – це ти».

Призи дітям вручила керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. 

«Ви усі молодці! Обидві команди чудово виступили і достойні перемоги. Любіть Україну, любіть свій рідний край та місто Хмельницький. Шукайте і мрійте. Однак, пам’ятайте: для того, щоб мрії збувались, необхідна наполегливість та сумлінна праця. Хмельницький міський голова залишає за собою право обрати команду, яка не перемогла у фінальних змаганнях, але може наступного року разом з командою-переможцем відвідати Верховну Раду України», - сказала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій.

Отже, за результатами конкурсу найсильнішими виявилась команда «Фаворити» технологічного багатопрофільного ліцею імені А. Мазура. Саме учасники цієї команди стали переможцями проекту «Моя позиція». Вони отримали спеціальний подарунок від Олександра Симчишина - сертифікат на екскурсію до Верховної Ради. Поїздка до Києва запланована на 23 січня наступного року. 

Може бути цікаво: