Ви є тут

П'ятикласники показали відмінні знання з місцевого самоврядування на брейн-рингу «Моя позиція»

Инна Хананова

Сьогодні, 10 листопада, о 12:00, у Палаці творчості дітей та юнацтва, відбувся півфінал міського брейн-рингу «Моя позиція». 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради,  учасниками інтелектуального змагання на тему історії та сучасності місцевого самоврядування стали п'ятикласники таких начальних закладів:

Між учнями цих шкіл провели брейн-ринг на кращі знання про місцеве самоврядування. У кожній команді було шестеро учасників на чолі з капітаном. Школярі відвідали цікаві екскурсії у міській раді, де довідалися про історію та сучасність місцевого самоврядування. Здобуті знання на дану тему стали дітям у нагоді, щоб отримати високі оцінки у конкурсі. 

Школярі активно відповідали на питання, які стосувалися чотирьох конкурсів. Маленькі хмельничани швидко розгадували ребуси, відповідали на питання про місцеве самоврядування, про важливі та історичні місця рідного міста та багато іншого, незважаючи на обмежений час. Усі учасники інтелектуальних змагань показали кмітливість, ерудицію та винахідливість. Діти показали, що вміють діяти рішуче та впевнено. Вони ретельно готувалися до конкурсу, читали багато наукової літератури та дивилися тематичні програми. Усі учасники активно себе проявили та продемонстрували, що чудово володіють знаннями про місцеве самоврядування та історію Хмельницького. Школярі отримали великий досвід та дізналися багато нового.

 У підсумку змагалися команди «Фаворити» та «Рідна дев’ятка». Переможцями півфіналу брейн-рингу для п'ятикласників стали учасники команди ТБЛ імені Артема Мазура. Всі команди-учасники інтелектуальних змагань нагороджені грамотами міського голови, а команда-переможець – Почесною грамотою.

Може бути цікаво: