Ви є тут

У Центрі комплексної реабілітації «Родинний затишок» відкрили відділення цілодобового перебування

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

У Центрі комплексної реабілітації «Родинний затишок» запрацював поверх для цілодобового перебування. Це стало найкращим подарунком до десятиріччя діяльності закладу.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», Центр комплексної реабілітації «Родинний затишок» відзначає своє 10 річницю з дня створення. За цей час він став другою домівкою для вихованців. До кожної дитини тут ставляться з любов'ю, приділяють свою увагу та турботу. Підопічні Центру разом з фахівцями неодноразово брали участь у фестивалях всеукраїнського та міжнародного значення, а також у місцевих конкурсах та фестивалях.

Вчора, 20 грудня, у «Родинному затишку» урочисто відкрили відділення для цілодобового догляду. На це у Центрі чекали довгих десять років. Його розмістили на другому поверсі закладу. Раніше тут було занедбане горище. Тепер його перетворили на сучасне приміщення. Тут облаштували вісім комфортних кімнат для сну, простору актову залу, кабінети для масажу і відпочинку, санвузол, тренажерну залу тощо. З міського бюджету на ремонт закладу виділили 750 тисяч гривень.

«Вперше я відвідав «Родинний затишок» у 2016 році на День матері. Був вражений самовіддачею працівників закладу. Тоді ж керівник закладу поділилася мрією – обладнати на 2 поверсі будівлі корпус для цілодобового перебування вихованців. Я відразу ж підтримав таку ідею. За 2 роки ми виділили з казни міста 750 тисяч гривень і виконали всі роботи», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

Наразі в «Родинному затишку» є 85 підопічних. Наймолодшому з них 18, а найстаршому 45 років. Загалом тут пройшли реабілітацію 150 людей. З нагоди десятиріччя закладу працівники і вихованці Центру приймали вітання від представників влади, колег та партнерів. Також Хмельницька обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України оголосила переможців конкурсу «Людина року-2017». У номінації «Кращий директор центру реабілітації дітей-інвалідів» відзначили Антоніну Корчинську. А Олександр Симчишин отримав нагороду у номінації «Кращий міський голова у вирішенні соціальних питань».

Протягом десяти років роботи «Родинного затишку» на його території облаштували спортивно-ігровий майданчик, відкрили трудову майстерню. Також на грантові кошти придбали обладнання зі свічковиливання і гончарної справи.