Ви є тут

Вулицями Хмельницького курсують новорічні тролейбуси

Инна Хананова

У Хмельницькому прикрасили салони тролейбусів. Тепер громадський транспорт дарує пасажирам гарний святковий настрій. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», протягом майже 10 років у місті прикрашають салони тролейбусів перед новорічно-різдвяними святами, щоб подарувати людям хороший настрій під час поїздки. Прикрашені тролейбуси почали курсувати у Хмельницькому ще з минулого тижня.

Директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук розповів, що ініціатива прикрашання тролейбусів належить водіям. Три нових та один старий тролейбуси прикрасили новорічною мішурою, паперовими сніжинками, картинками з казковими героями та іграшками. Таким чином, салон громадського транспорту виглядає казково та дарує усім прекрасний настрій. Пасажирам ця ідея дуже подобається. Хмельничани розповідають, що їм приємно їхати у такому святковому транспорті.

Водії та кондуктори трьох тролейбусів будуть зустрічати пасажирів і в ніч на 1 січня. Новорічні тролейбуси курсують за маршрутами «16А» та «11А». Додамо, що у святкові дні ці та інші тролейбуси будуть їздити за звичним розкладом, однак у меншій кількості. За словами Віктора Паламарчука, у святкові дні нема необхідності у великій кількості тролейбусів, адже усі відпочивають. А з третього січня «Електротранс» буде працювати у звичному режимі. 

«Електротранс» також почав отримувати новорічні подарунки у вигляді нових тролейбусів. Із запланованих у цьому році семи наразі отримали лише два. Ще п'ять тролейбусів сподіваються отримати до кінця лютого наступного року. Нові тролейбуси набагато комфортніші за ті, які були придбані раніше. Салони громадського транспорту оснащені кондиціонером та камерами відеоспостереження. Наразі тролейбуси готуються до технічної перевірки. На лінію вони виїдуть у березні наступного року разом з іншими п'ятьма.