Ви є тут

У Хмельницькому Степан Кушнір презентує фільм «Енергоефективне місто»

Инна Хананова

У Хмельницькому відбудеться презентація документального фільму «Енергоефективне місто». Що чекатиме на відвідувачів та коли пройде захід, дізнавався «Хмельницький».

У сучасному світі питання енергоефеективності та енергозбереження набуває великої актуальності. Адже – це не лише заощадження власних коштів. Кожен громадянин повинен бути достатньо обізнаним у цій сфері. Це дозволить правильно використовувати природні ресурси та зробити рідне місто енергоефективним. Додамо, що в жовтні, в Хмельницькому проходили Дні Сталої Енергії. Цей захід відбувся у нашому місті вже втретє. Протягом кількох днів проходили різноманітні квести, екскурсії та тематичні форуми. Також в Хмельницькому почав працювати Центр енергоефективності. Робота цього закладу повинна покращити енергоефективність у всіх сферах Хмельницького. Отже, можна стверджувати, що наше місто впевнено рухається до того, щоб стати енергоефективним.

На усі питання, пов’язані з енергозбереженням, завтра дасть відповідь відомий хмельницький громадський активіст Степан Кушнір. В книгарні «Є» він проведе бесіду та презентує документальний фільм «Енергоефективне місто». Громадський активіст розповість про основні заходи, які кожен може втілити у власному помешканні та зробити його енергоефективним. 

Захід відбудеться завтра, 12 грудня, у книгарні «Є», за адресою: вулиця Проскурівська, 2. Запрошують усіх небайдужих. Дійство розпочнеться о 18:00. Вхід вільний.

Нагадаємо, що голова правління громадської організації «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» Степан Кушнір отримав Премію Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові країни. Також Степан започаткував у Хмельницькому екологічний фестиваль «Green Fest». Цього року захід відбувся вже вп'яте, на території міського пляжу, на підтримку розвитку Молодіжного парку. 

Дивіться у "Великому довіднику": 
Вулиці, що згадуються: