Ви є тут

Хмельницькі виробники представляють свою продукцію на Міжнародній виставці екологічного харчування у Польщі

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

Сьогодні, 8 грудня, п’ятеро хмельницьких виробників представляють свою продукцію на на Міжнародній виставці екологічного харчування «Ekogala», яка проходить у польському місті Жешув. Про це далі розповість «Хмельницький».

За 420 кілометрів від Хмельницького, у місті Жешув, проходить виставка-ярмарок харчової промисловості «Ekogala». До складу делегації з нашого міста увійшли представники міської ради та підприємств харчової промисловості. Загалом на виставці представлені товари п’ятьох хмельницьких виробників. На знак дружби та вдячності сьогодні хмельничани вручили коровай міському голові Жешува. Біля стенду міста Хмельницького ажіотаж. Польські споживачі активно цікавляться товарами з нашого міста.

У міській раді сподіваються, що участь у цій виставці дозволить популяризувати продукцію хмельницьких виробників за кордоном.

А тим часом, у нашому місті, активно триває підготовка до виставки «Купуй Хмельницьке», яка відбудеться завтра, 9 грудня, у Торгово-промисловій палаті. Тут вже поставили стенди та прилавки, з яких продаватимуть смачні продукти. На виставці-ярмарку хмельничани зможуть не лише купити, а й скуштувати різні смаколики від місцевих виробників. Також у приміщенні Торгово-промислової палати встановлюють сцену, на якій будуть виступати відомі ді-джеї, а також гурти: «Los Colorados», «Stanza», квартет «Dreams», «Flash Band» та «Menzur». Отже, завтра на хмельничан чекає багато хорошої музики, конкурсів, вікторин та смачної їжі. Усі зможуть приємно провести час у затишній атмосфері. Нагадаємо, що виставка розпочнеться об 11:00 та триватиме до 20:00.

Додамо, що проект «Купуй Хмельницьке» дасть змогу популяризувати місцевих виробників та підвищити конкурентоспроможність їхньої продукції. Проект передбачає маркування продукції місцевих виробників у закладах торгівлі міста, організацію та проведення виставково-ярмаркових заходів.