Ви є тут

У Хмельницькому відбулася виставка-ярмарок від провідних місцевих виробників харчової промисловості

оновлено
Инна Хананова

У грудні, в Торгово-промисловій палаті, відбудеться виставка-ярмарок «Купуй Хмельницьке». Усі бажаючі зможуть придбати харчові продукти від місцевих виробників. Усе буде відбуватися під музичний супровід у затишній атмосфері.

Як повідомляє «Хмельницький», у місті запланували втілити ряд заходів, які сприятимуть покращенню умов для ведення бізнесу. Зокрема, передбачається спростити дозвільні процедури, удосконалити систему адміністративних послуг, втілити прозорий та відкритий механізм передачі в оренду земельних ділянок, приміщень комунальної власності тощо. Тобто такі заходи повинні суттєво покращити бізнес-клімат і конкурентоспроможність підприємництва. Тому весною під час сесії депутати ухвалили Програму сприяння та розвитку підприємництва м. Хмельницького на 2017-2018 роки.

Одним із найважливіших завдань Програми є підтримка місцевих виробників. Планується покращити їхній імідж на міжнародному та міжрегіональному рівнях. Тому невдовзі у магазинах міста будуть розміщені спеціальні стенди, на яких буде пропонуватися лише продукція місцевого виробника. Вони будуть позначатися «Товари з рідного міста» та інше. Це потрібно для того, щоб хмельничани знали, що даний товар вироблений у нашому місті. 

З метою створення системи позиціонування та просування продукції місцевих виробників Хмельницька міська рада запускає проект «Купуй Хмельницьке». Це дозволить збільшити впізнаваність місцевих торгових марок, забезпечити хмельничан товарами високої якості. Проект «Купуй Хмельницьке» дасть змогу популяризувати місцевих виробників та підвищити конкурентоспроможність їхньої продукції. Проект передбачає маркування продукції місцевих виробників у закладах торгівлі міста, організацію та проведення виставково-ярмаркових заходів.

Взимку, у Торгово-промисловій палаті, що за адресою: вулиця Подільська, 109/1, відбудеться виставка-ярмарок «Купуй Хмельницьке». Захід запланований на суботу, 9 грудня. Для відвідувачів виставки підготували багато цікавого. Зокрема, хмельничанам пропонуватимуть продегустувати смачні продукти від провідних виробників харчової промисловості Хмельниччини. Усі зможуть придбати чудову та смачну продукцію. Протягом заходу звучатиме приємна музика. Виробники харчової промисловості презентуватимуть продукти власного виробництва серед потенційних покупців і майбутніх партнерів.

«Хмельницький» з'ясував, хто розважатиме відвідувачів ярмарку та які торгові марки представлять свою продукцію. 

Отже, учасниками виставки стануть багато відомих місцевих виробників. Зокрема, свою продукцію презентуватиме успішне підприємство «Балтіка». Усі бажаючі зможуть придбати якісну рибу від цього виробника та приготувати з неї смачні страви. Усі любителі легких та корисних сніданків матимуть нагоду оцінити продукцію «Sunny Food». Цей виробник запропонує мюслі, пластівці, кранчі та легкі каші. Ті, хто не уявляє свого життя без солодкого, матимуть нагоду придбати смачну продукцію від ТМ «Кондфіл». Хмельницька кондитерська фабрика дарує хмельничанам цукерки з 1927 року. Також свої вироби буде презентувати Хмельницька макаронна фабрика. Наразі її асортимент складається з понад 55 різновидів макаронних виробів. Також відвідувачі зможуть поласувати смачними тортиками, тістечками та печивом від провідного виробника солодощів ТМ «Насолода».

Також свою продукцію представлять такі виробники, як: «Перша кондитерська», «Вершковий рай», «Хмельницькхліб» та «Рудпол». А чудовий настрій хмельничанам під час виставки даруватиме гурт «Лос Колорадос».

У суботу, 9 грудня, в Торгово-промисловій палаті, пройшла виставка-ярмарок «Купуй Хмельницьке». Що пропонували відвідувачам, далі розповість «Хмельницький».

Під час виставки-ярмарку хмельничани мали можливість не лише купити продукти, а й продегустувати їх. Відвідувачам пропонували м'ясну та рибну продукцію, різноманітні смаколики, багато видів смачного сиру та інше. Хмельничани активно цікавились товарами, куштували та купували їх додому. Також усіх бажаючих пригощали смачною кавою та ароматним чаєм. Усе це відбувалося під чудовий музичний супровід. Протягом дня на сцені виступали відомі ді-джеї, а також квартет «Dreams», «Flash Band» та «Menzur». Хедлайнерами вечора стали гурти «Los Colorados» та «Stanza».

Також хмельничани брали участь у розіграші подарунків. Для цього потрібно було заповнити спеціальний купон та кинути його у скриньку. Протягом дня було розіграно безліч сертифікатів на відвідування кінотеатру, кав'ярні тощо. Також переможці отримували фірмові футболки з надписом «Купуй Хмельницьке».

Заступник міського голови Володимир Гончарук зазначив, що надання переваги товарам місцевого виробника має чітке економічне обґрунтування – кошти залишаються у Хмельницькому.  

«Сьогоднішня виставка-ярмарок «Купуй хмельницьке» – перший захід з такої серії. Ми хочемо розвивати бренд «Купуй хмельницьке», адже якщо хмельничани купуватимуть товари саме місцевого товаровиробника, кошти залишатимуться у місті. Ми хочемо, щоб мешканці більше дізналися про ті товари, які виробляються саме у Хмельницькому», - наголосив Володимир Гончарук.

Таким чином, виставкою-ярмарком «Купуй Хмельницьке» міська рада запустила однойменний проект. Це дозволить підвищити конкурентоспроможність та престиж місцевих виробників, збільшити впізнаваність місцевих торгових марок та забезпечити хмельничан товарами високої якості.

Вулиці, що згадуються: