Ви є тут

«Спецкомунтранс» придбав 10 нових біотуалетів, які будуть працювати у Хмельницькому під час масових заходів

Инна Хананова

Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» придбало нові біотуалети. Однак постійно вони працювати у Хмельницькому не будуть. Нові вбиральні планують встановлювати у місті тільки під час проведення масових заходів. Пластикові клозети оснащені рукомийником, тримачем рулону туалетного паперу. Загалом нових біотуалетів є 10. Тепер на балансі «Спецкомунтрансу» їх 17.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», нові біотуалети у Хмельницькому будуть встановлювати тільки під час проведення масових заходів. У вбиральнях можна буде зручно помити руки. Також вони оснащені тримачем для туалетного паперу та спеціальною витяжкою. Раніше на балансі «Спецкомунтрансу» було тільки сім таких вбиралень. Тепер їхня кількість зросла до 17.

Директор КП «Спецкомунтранс» Владислав Кривенчук розповів, що тепер комунальне підприємство може практично забезпечити будь-який масовий захід, який буде проводитися у Хмельницькому. У наступному році заплановано зробити капітальний ремонт вбиральні у сквері ім. Шевченка, тому вірогідно, що під час ремонтних робіт тут буде працювати біотуалет.

На придбання 10 біотуалетів з міського бюджету було виділено понад 150 тисяч гривень. Нові вбиральні придбали у Житомирі.

Наразі у Хмельницькому є чотири безкоштовні громадські туалети: у парку ім. Чекмана, у Дендропарку, у сквері ім. Шевченка та в парку ім. Франка. Однак лише перші дві працюють цілодобово. Нагадаємо, що недавно у парку ім. Франка з'явився новий безкоштовний громадський туалет. Його вартість перевищила мільйон гривень. Будівництво вбиральні тривало понад рік. У новій вбиральні є всі необхідні предмети першої необхідності: папір, паперові рушнички, кошики для сміття, рідке мило та освіжувач повітря. Туалет доступний для усіх категорій населення, зокрема, ним зможуть скористатися і люди, які пересуваються на візочках. Біля входу у приміщення облаштували зручний пандус.