В парку ім. Франка з’явилась сучасна громадська вбиральня

Ви є тут

Инна Хананова

В парку ім. Франка з'явився новий безкоштовний громадський туалет. Його вартість перевищила мільйон гривень. У новій вбиральні є всі необхідні предмети першої необхідності.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», громадську вбиральню у парку ім. Франка планували побудувати ще до кінця минулого року, а відкрити цією весною, однак зробити це вдалося лише зараз. Працівники розпочали необхідні роботи з будівництва туалету ще у листопаді 2016 року. Спочатку вартість проекту складала 960 тисяч гривень. Однак потім бюджет довелося переглянути. Це зробили через підвищення середньої заробітної плати та вартості матеріалів. 

Роботи з будівництва громадської вбиральні були виконані ПП «Капітель». Новий туалет почав працювати на початку вересня. Сучасна вбиральня має площу майже 90 квадратних метрів. Туалет доступний для усіх категорій населення, зокрема, ним зможуть скористатися і люди, які пересуваються на візочках. Слід додати, що вхід до нового туалету безкоштовний, оскільки він утримується за кошти міського бюджету. Крім сходинок, біля входу облаштували пандус. Поки що доріжка до вбиральні не облаштована. Всередині приміщення встановлено пластикові вікна. Також тут передбачено технічне приміщення для обслуговуючого персоналу. Нова вбиральня містить три кімнати: для чоловіків, жінок та людей з особливими потребами. У жіночій кімнаті знаходиться окрема кабінка для матусь з маленькими дітьми. Також тут знаходяться паперові рушнички, папір, кошики для сміття та рідке мило. На стіні розташували освіжувач повітря. Таким чином, тут все продумали та облаштували належним чином. Громадська вбиральня працює з 08:00 до 22:00.

Територія, де раніше був старий туалет, огороджена парканом. Наразі невідомо, чи цю будівлю будуть зносити.