Ви є тут

У парку ім. Чекмана облаштували кам'янистий сад та встановили камери відеоспостереження

Инна Хананова

У парку ім. М. Чекмана облаштували кам'янистий сад. На алеї висадили туї, ялини, червонолистий клен, барбарис. Окрасою цього дивовижного саду стане магнолія. Загалом тут буде рости понад півтисячі різноманітних рослин. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», алею з декоративних рослин облаштували поблизу фонтану. Тут ростуть туї, ялини, ялівець, клен червонолистий, барбарис та багато інших красивих рослин. Ними хмельничани зможуть милуватися вже весною.

На облаштування кам'янистого саду витратили понад 100 тисяч гривень. За рослинами будуть активно наглядати. Для цього у парку встановили камери відеоспостереження, які фіксуватимуть будь-які порушення та псування рослин. Також тут облаштували таблички, щоб люди бачили, що тут ростуть декоративні рослини і ведеться відеоспостереження.

Також заплановано газон, на якому влітку у парку встановили «живих» слоників, перетворити на пікнік-зону.

Нагадаємо, що недавно у парку культури і відпочинку ім М.Чекмана, відкрили алею сакур. Тепер тут росте 19 таких дерев. Десять рослин – при вході в парк, решта – на його території. Весною сакури розквітнуть і кожен зможе біля них сфотографуватися. Також біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка облаштували три рокарії - це кам'янисті садки. Цього року працівники комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста встановили на вулицях міста кілька десятків підвісних клумб. Різнокольорові квіти у горщиках розвісили на стовпах у центральній частині міста. Також цього року зацвіли каштани на Майдані Незалежності, які обрізали ще два роки тому. На квітниках міста висадили хлорофітуми, георгіни, петунії, незабудки, троянди та багато інших красивих квітів. Зелені насадження стали окрасою нашого міста. Хмельничани можуть милуватися яскравими та ніжними квітами та фотографуватися біля них. Однак є й ті, хто просто забирає квіти собі або псує їх. Також квіти псують собаки.