Ви є тут

Хмельницькі школярі зможуть отримати міні-гранти для реалізації цікавих проектів

Инна Хананова

Хмельницькі школярі можуть отримати грантові кошти для реалізації цікавих ідей та проектів. Громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» започаткувала конкурс міні-грантів. До нього можуть долучитися учні всіх загальноосвітніх закладів міста.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», у п'ятницю, 17 листопада, для шкіл Хмельницького презентували чудову можливість отримати грант в розмірі 10 000 гривень від «Хмельницького молодіжного клубу розвитку» в рамках проекту «Бізнес інвестує в молодь». Конкурс міні-грантів для хмельницьких школярів започаткували представники громадської організації «Молодіжний клуб розвитку». Його учасниками можуть стати усі бажаючі учні навчальних закладів Хмельницького.

Голова правління ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» Степан Кушнір, що важливим критерієм відбору ідей є мультиплікованість. Тобто пропозиція повинна поширюватися на інші школи та вирішувати важливі проблеми. Також потрібно, щоб ця ідея була цікавою, впершу чергу, для молоді.

Свої ідеї можна надіслати на електронну адресу: molodemisto@gmail.com. Організатори прийматимуть заявки до 30 листопада. Свої ідеї можна подавати у вигляді відеороликів, презентацій або просто описово. Головне, щоб було чітко визначено ідею та бюджет проекту. Також важливо, щоб проекти пропонували саме школярі і вони були спрямовані на вирішення актуальних проблем. Кращі проекти будуть подані на краундфандингову платформу GoFundEd. Таким чином, про проекти дізнається вся Україна та зможе їх підтримати. Бюджет проектів може складати 30-50 тисяч гривень. 

На початку грудня громадські активісти оберуть переможців конкурсу. Вони можуть підтримати не одну, а декілька цікавих ідей. За допомогою міні-грантів організатори прагнуть стимулювати учнівське самоврядування до активної роботи та рішучих дій.