З 5 грудня новорічний ярмарок буде працювати біля кінотеатру ім. Шевченка

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

Кожного року біля ТЦ «Дитячий світ» вирував новорічний ярмарок, на якому пропонували різноманітні новорічні прикраси, м'які іграшки, гірлянди та багато іншого. Це створювало гарний святковий настрій та казкову атмосферу. Однак цього року в міській раді вирішили змінити місце розташування новорічного ярмарку. Він буде працювати біля кінотеатру ім. Шевченка. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», скоро хмельничани розпочнуть підготовку до новорічних та різдвяних свят. Новорічні прикраси, гірлянди, сніговички, янголятка та м'які іграшки із символом Нового 2018 року - скоро це все та багато іншого можна буде придбати на святковому ярмарку. Цього року він розгорнеться на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка.

Раніше новорічний ярмарок працював біля «Дитячого світу». Там встановлювали дерев'яні будиночки, в яких можна було придбати різноманітну святкову атрибутику. Також кожен міг купити ялинку і карнавальний костюм. Однак у міській раді вирішили звільнити цю територію від торгівлі.

«Територія біля «Дитячого світу», м'яко кажучи, «задихалася». Тому ми вирішили заборонити надавати дозволи на торгівлю у тому місці. Ми хочемо звільнити цю територію. Основна ялинки міста буде кінотеатру, тому ми вирішили перенести туди новорічний ярмарок», - пояснив заступник міського голови Володимир Гончарук. 

Минулого року, з 19 грудня, біля «Дитячого світу», розпочав роботу великий новорічний ярмарок. Кожен бажаючий купував різноманітні новорічні прикраси, сувеніри із символом 2017 року, магнітики, бенгальські вогні, серпантин, гірлянди, декоративні свічки, штучні ялинки тощо. 

Нагадаємо, що до 10 грудня у Хмельницькому планують встановити новорічну 3D-ялинку. Вона матиме висоту 18 метрів. На початку грудня ялинку почнуть монтувати, щоб традиційно запалити вогні на День Святого Миколая. Головною прикрасою ялинки стане 3D-гірлянда, а не традиційні іграшки, як це було раніше. Ілюмінація до ялинки складається з 34 світодіодних куль та метеоритного дощу. Загалом на придбання новорічної красуні та святкових прикрас з міського бюджету виділили понад 1,5 мільйони гривень.

В міській раді вже активно готуються до новорічних та різдвяних свят, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ».

З 5 грудня біля кінотеатру ім. Шевченка почне працювати святковий ярмарок. Його перенесуть від «Дитячого світу». Крім новорічних прикрас та виробів народних майстрів, хмельничани зможуть придбати на ярмарку різноманітні солодощі та гарячі напої. Місцеві ресторатори також презентуватимуть свої страви. 

Вже цього тижня, на Проскурівській, комунальники будуть облаштовувати святкову ілюмінацію. Після цього встановлять і прикрасять новорічну ялинку. Встановлять новорічну красуню трохи далі на Проскурівській, щоб її було краще видно. 

По центру площі буде знаходитися хатинка Святого Миколая. А ліворуч від кінотеатру ім. Шевченка буде стояти велика святкова сцена, з якої ялинку засвітить відома українська співачка Ірина Федишин. Її планують запросити на виступ. Праворуч буде знаходитись різдвяний вертеп. 

Прикрасити майданчик перед кінотеатром, поставити новорічну ялинку і розмістити ярмарок планують до 10 грудня. Відкриття ялинки та ярмарку відбудеться 19 грудня на День Святого Миколая.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: