У Хмельницькому порушників правил дорожнього руху зустрічали «Смерть з косою» та «В'язень»

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому продовжується Тиждень безпеки дорожнього руху. В його рамках на дорогах міста проходять різноманітні флешмоби тематичного характеру. Організатори хочуть наголосити на проблемах керування автомобілем у нетверезому стані, перевищення швидкості та розмов по мобільному телефону.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу патрульної поліції Хмельницького, організаторами флешмобів виступили соціальна ініціатива «Хтось не зробить!», ГО «ХАЛК» та ГО «Критична маса».

У середу, 15 листопада, відбувся флешмоб «На крок ближчий до смерті». Патрульні, громадські активісти та студенти пояснювали пішоходам про те, що переходити дорогу у непристосованих для цього місцях, не можна, адже це може коштувати життя. Порушників, які перебігали дорогу в недозволеному місці зустрічала «Смерть з косою». Після цього поліцейські роз’яснювали хмельничанам, що вони скоїли адміністративне правопорушення. За це існує відповідальність відповідно до статті 127 КУпАП. Штраф становить 51 гривню. Правопорушення фіксували на вулицях Інститутській, Кам’янецькій, Шевченка та Проспекті Миру.

Вчора, 16 листопада, на відрізку від вулиці Грушевського до Соборної, о 14:00, стартував флешмоб «В'язень». Патрульні пояснювали водіям про штрафи, які призначаються за порушення правил дорожнього руху. До водіїв, які рухались на вулиці Грушевського підходив «В'язень» та роздавав водіям листівки з таким текстом:

«Я був неуважним за кермом, тепер за це несу покарання. Не будь як я, бережи себе та людей які тебе оточують».

Крім цього, патрульні пояснювали водіям, які правопорушення можуть стати причиною аварії з потерпілими. Таким чином, організатори флешмобу намагались переконати водіїв сумлінно дотримуватись правил дорожнього руху. 

А о 15:30, на вулиці Проскурівській, поблизу ЦУМу та скверу ім. Івана Франка, провели профілактичний рейд щодо виявлення водіїв, які їдуть на червоний сигнал світлофору. 

Організатори вважають, що такі акції допоможуть водіям зрозуміти, що життя є найвищою цінністю людини і тому потрібно бути уважним та відповідальним.

Дивіться у "Великому довіднику":