Ви є тут

У Хмельницькій школі №29 відремонтували спортивну залу

Инна Хананова

Цього року оновили фізично-спортивну базу СЗОШ №29. На це виділили понад півмільйона гривень з міського бюджету. За ці кошти у навчальному закладі капітально відремонтували одну спортивну залу та придбали скаледром для іншої. Також заплановано оновити пришкільну територію та облаштувати на вулиці волейбольний майданчик.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», багато учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи №29 у вільний від уроків час займаються і різних спортивних секціях. Недавно спортивну залу школи оновили.  Це зробили для того, щоб школярі мали належним чином облаштовану аудиторію для уроків фізичної культури та для особистих тренувань. Гроші на ремонт спортивної зали виділили з міського бюджету. Зокрема, тут повністю замінили підлогу, пофарбували стіни, встановили пластикові вікна, нові баскетбольні кільця та канати, а також облаштували сучасне освітлення. На це було виділено 380 тисяч гривень. 

Одна у цьому році оновили тільки одну спортивну залу школи. Директор департаменту освіти і науки Роман Миколаїв зазначає, що у спортивній залі №2 через кілька тижнів обладнають спеціальну тренувальну стінку для альпіністів, адже у цій школі є гурток спортивного туризму. Його вихованці є переможцями у різноманітних конкурсах. Обладнання придбали за кошти з міського бюджету. Його вартість становить 230 тисяч гривень.

Ремонтувати спортивну залу №1 розпочали влітку. Під час канікул за бюджетні кошти відремонтували також чотири туалети. Також планується оновити пришкільну територію та облаштувати на вулиці волейбольний майданчик зі штучним покриттям. До кінця року заплановано побудувати скаледром.

За словами Романа Миколаїва, у наступному році у навчальних закладах міста і надалі будуть проводити ремонтні роботи. У першу чергу, будуть оновлювати спортивні майданчики та зали у школах, учні яких мають спортивні досягнення.

Може бути цікаво: