Ви є тут

У Хмельницькому стартує лекторій, присвячений ключовим напрямкам мистецтва ХХ - поч. ХХI століття

Инна Хананова

У Хмельницькому триває набір на довгоочікуваний курс «Мистецтво ХХ-поч. XXI ст.». Організатором є арт-центр «MASLO», який знаходиться на Старокостянтинівському шосе, 20/3.

Як повідомляє «Хмельницький», нагадаємо, що у березні, в Хмельницькому відкрили сучасний арт-центр «MASLO»Мета арт-центру полягає в тому, щоб популяризувати творчі роботи талановитих вітчизняних художників, щоб вони могли реалізувати свої проекти та розповісти про них людям, презентуючи їх на різноманітних виставках.

Недавно арт-центр «MASLO» оголосив набір усіх бажаючих на лекторій, присвячений темі мистецтва ХХ-поч. XXI століття. Тепер усі хмельничани, які цікавляться та слідкують за новими тенденціями у розвитку мистецтва, можуть підвищити свій рівень знань завдяки цьому курсу. На відвідувачів заходу чекає вісім систематизованих лекцій у форматі єдиного міждисциплінарного конструкту, що передбачає дослідження ключових напрямків естетики періоду ХХ-поч. XXI століття. Організатори обіцяють учасникам цікаві дослідження та обговорення особливостей мистецтва, атмосферний та зручний простір для навчання, гарячі напої та печиво.

Після завершення курсу його випускники будуть чудово орієнтуватися в головних напрямках ти практиках мистецтва періоду ХХ століття, а також вивчать історію мистецтва та довідаються про його нові тенденції. Цьому відвідувачів курсу навчатиме художник, куратор галереї «Steinbarg gallery», засновник Лабораторії Естетичних Досліджень, засновник музичного лейблу «da_sein_rec.» Олександр Сушинський.

Курс лекцій передбачатиме вивчення та дослідження ключових напрямків естетики ХХ - поч. ХХI ст.:

  1. візуальне мистецтво;
  2. перформативні практики;
  3. історія академічної музики;
  4. концептуалізм, естетика взаємодії, science art, нові медіа, інтервенціонізм і фальсифікацію як художню стратегію.

Лекції будуть охоплювати хронологічний порядок подій, які були найбільш важливими у розвитку мистецтва ХХ століття. Під час навчання матеріал буде подаватися наочно: через поезію, аудіо- та відеоформат тощо. Також буде проводитися дослідження текстів, есе з філософії, теорії мистецтва та інше.

Для того, щоб зареєструватися, необхідно заповнити анкету. Відправити заявку можна до 10 листопада. Лекції будуть проходити щосуботи, о 18:00. Перша лекція відбудеться вже цієї суботи, 11 листопада. Одне заняття триватиме дві години. Курс буде тривати два місяці.

Вулиці, що згадуються: