Ви є тут

У Хмельницькому вперше відкриють сучасний арт-центр

Инна Хананова

А.Кузнєцова "За мотивами неба"

Вже цього тижня у Хмельницькому відкриють сучасний арт-центр «MASLO».

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на Art Ukraine, усі хмельничани, які цікавляться та слідкують за новими тенденціями у розвитку мистецтва, тепер зможуть відвідувати арт-центр. На відвідувачів у день відкриття чекає багато цікавих сюрпризів. Зокрема, вони зможуть познайомитися з роботами київської художниці Альони Кузнєцової та оцінити скульптури львівського майстра Тараса Поповича.

Як розповів один із засновників проекту Ігор Прощук, в Хмельницькому вже давно хотіли створити арт-центр. Люди цікавляться мистецтвом, хочуть відвідувати виставки, цікаво проводити час, дізнаватися про щось нове та ділитися своїми враженнями. В арт-центрі будуть не лише презентації картин і скульптур, тут також будуть впроваджувати навчальну програму. Над проектом активно працювали фахівці не лише нашого міста, а й з інших куточків України.

Для приміщення нової галереї виділили площу 400 квадратних метрів. Тут вдало розмістили виставкову залу, терасу та куточок з книгами. До речі, усі книги стосуються різних видів мистецтва. Тут можна прочитати цікаву інформацію про кіно, живопис, архітектуру та багато іншого. Крім того, в арт-центрі знаходиться творча майстерня.

Новий мистецький центр буде реалізовувати виставкову та освітню програми. Мета «MASLO the gallery» полягає в тому, щоб популяризувати творчі роботи талановитих вітчизняних художників, щоб вони могли реалізувати свої проекти та розповісти про них людям, презентуючи їх на різноманітних виставках.

Також будуть проводитися курси про мистецтво, кінематограф, музику. До них можуть долучитися як діти, так і дорослі. Крім того, в новому мистецькому центрі можна буде взяти участь у майстер-класах та побувати на концерті.

Отже, у неділю, 12 березня, о 12:00, хмельничани зможуть прийти на відкриття арт-центру «MASLO», який знаходиться на Староконстянтинівському шосе, 20/3. Художниця Альона Кузнєцова представить свій проект «Яким ти бачиш цей колір?». Також презентує свої чудові роботи скульптор Тарас Попович.

Вулиці, що згадуються: