У приватному зоопарку в мікрорайоні Дубове народилося троє левенят

Ви є тут

Инна Хананова

У приватному зоопарку в мікрорайоні Дубове народилося троє левенят. Зараз новонароджені левенята роблять свої перші кроки та знайомляться з навколишнім світом.

Як повідомляє «Хмельницький», приватний зоопарк у мікрорайоні Дубове знаходиться у провулку Купріна та має приблизно дев’ять соток. У зоокуточку знаходиться велика кількість тварин. Зоопарк почав працювати із серпня минулого року. Його відкрив дресирувальник Сергій Пальохін. Наразі тут перебуває понад 60 тваринок, не рахуючи великої кількості морських свинок. Також тут є леви, два ведмеді, лисиці, єноти, носухи, кенгуру, мавпа, поросята, кози. Влітку у зоокуточку з'явилось маленьке вовченя, двоє пеліканів і лелека з травмованим крилом. Для звірят тут вже мало місця, тому зоокуточок планують перенести на ділянку, яка знаходиться на Західно-Окружній, неподалік МРЕВ. На це буде виділено спонсорські кошти. Таким чином, тварини отримають кращі та зручніші умови для життя.

Минулого року хмельничани часто приходили сюди разом з дітьми та друзями, фотографувались з маленькими левенятами на згадку. У серпні та вересні 2016 року місцеві мешканці ділилися світлинами із тваринами у соцмережах. Новий ажіотаж очікується приблизно у листопаді, адже у суботу, 28 жовтня, у сім'ї Амура та Тіари народилося троє левенят: два хлопчики та одна дівчинка. На це поповнення у родині левів чекали давно. Маленькі левенята вже вчаться повзати, пробують робити свої перші кроки та знайомляться з навколишнім світом. Вони вже навіть подають голос. Тіара та Амур постійно їх оберігають та доглядають за ними. Скоро з малятами можна буде сфотографуватися на згадку.

Зараз при вході до зоокуточку висить табличка, де вказано, що вхід для дорослих коштує 20 гривень, а для дітей - безкоштовно. Сергій Пальохін зазначає, що у скриньку кожен кидає стільки грошей, скільки може. Таким чином, буде діяти зоопарк і на новому місці, на Західно-Окружній.