Нові пішохідні доріжки, лавочки та освітлення: у Хмельницькому триває реконструкція дендропарку

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

Незабаром дендропарк «Поділля» стане ще затишнішим для приємного відпочинку місцевих мешканців. Тут встановлять нові лавочки, урни для сміття та висадять багато дерев. На ці цілі виділено кошти з міського бюджету.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, дендропарк «Поділля» розташований у мікрорайоні Виставка, на перехресті Проспекту Миру та Старокостянтинівського шосе. Парк належить до заповідного фонду Хмельницької області. Його площа становить 30,5 га. Дендропарк був заснований ще у 1964 році. На його території ростуть різноманітні види рослин. У дендропарку часто відпочивають молоді матусі з дітками та подружні пари. Незабаром територія парку стане ще гарнішою та сучаснішою.

Підрядники вже встигли виконати значну частину робіт. Зокрема, вони виклали бруківкою доріжки для прогулянок. Також у дендропарку з'явилося якісне освітлення. Тут встановили 27 нових світильників. Наразі працівники облаштовують клумби. У теплу пору року хмельничани зможуть милуватися гарними квітами та фотографуватися на їхньому фоні.

Крім того, в парку встановлять 28 нових лавочок. Біля кожної з них буде знаходитися урна для сміття. За сприятливих погодних умов зеленення парку планують провести у цьому році. Передбачається висадити багато красивих дерев, серед яких східні туї, ялівець тощо. Також планується висадити понад 200 троянд, 10 спірей, 8 саджанців глоду та 9 кизильників.

Загалом на проведення реконструкції дендропарку з міського бюджету буде виділено близько 3 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що зараз триває реконструкція Площі СвободиТут збудують новий фонтан, облаштують місця для прогулянок, встановлять лавочки, ліхтарі та сміттєві урни. На Площі Свободи планують вимостити бруківку та посадити дерева. Також тут з'явиться красивий квітник.

Роботи з реконструкції дендропарку у Хмельницькому активно тривають, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто».

Хмельницький можна охарактеризувати як місто парків та фонтанів. Адже кожного року у місті зростає кількість затишних зон відпочинку. Хмельничани можуть милуватися новим інтерактивним фонтаном на привокзальній площі, а згодом зможуть насолоджуватися приємним відпочинком у дендропарку. Зараз тут тривають роботи з облаштування нового фонтану та клумб.

За словами начальника управління ЖКГ Василя Новачка, підрядник вже придбав необхідне обладнання і будуть продовжуватися роботи по самій чаші фонтану.

Загалом хмельничани приємно вражені такими оновленнями у дендропарку і вважають, що після ремонтних робіт тут буде набагато комфортніше відпочивати.

Дивіться у "Великому довіднику":