Новий пішохідний фонтан на привокзальній площі почав працювати

Ви є тут

Инна Хананова

Фото - з офіційної групи у фейсбук "Управління житлово-комунального господарства міста Хмельницького"

Фото - з офіційної групи у фейсбук "Управління житлово-комунального господарства міста Хмельницького"Фото - з офіційної групи у фейсбук "Управління житлово-комунального господарства міста Хмельницького"Фото - з офіційної групи у фейсбук "Управління житлово-комунального господарства міста Хмельницького"Фото - з офіційної групи у фейсбук "Управління житлово-комунального господарства міста Хмельницького"

Цього року проведуть реконструкцію фасаду залізничного вокзалу та привокзальної площі. Також планується облаштувати прилеглу зупинку, фонтан і квітник.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, відновлення та ремонт залізничного вокзалу буде проводитися за кошти міського бюджету та «Укрзалізниці». Зокрема, з бюджету міста виділять гроші на облаштування привокзальної площі, а ремонт фасаду залізничного вокзалу, реконструкцію приміщення всередині та заміну дверей проведуть за кошти «Укрзалізниці».

За словами заступника міського голови Анатолія Нестерука, ПАТ «Укрзалізниця» надасть приблизно 4 мільйони гривень на ремонтні роботи. До завершення цього року повинні відремонтувати прилеглу територію за гроші, виділені з бюджету міста.

Щоб територія залізничного вокзалу стала сучаснішою та більш привабливою для гостей і мешканців міста заплановано багато цікавого. Зокрема, планується зробити гарну підсвітку у вигляді прапора України. На це потрібно майже 280 тисяч гривень.

Також відомо, що вже виготовлена необхідна проектно-кошторисна документація. Пішохідну зону біля вокзалу облаштують тротуарною плиткою. А навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому планують покласти асфальт. Для цих заходів знадобиться 5 млн. гривень.

Далі передбачається встановити гарний фонтан та облаштувати квітник на привокзальній площі. Для цих робіт необхідно 1 млн. 911 тисяч гривень. Тут громадяни зможуть милуватися квітами, фотографуватися на їх фоні та біля фонтану. 

Для довершеності реконструкції також хочуть відновити зупинку громадського транспорту, яка розташована у напрямку Раково. Саме на цьому місці з'явиться перша так звана «розумна зупинка». Для мешканців та гостей міста тут буде доступний безкоштовний Wi-Fi. Кожен зможе скористуватися інтернетом, прочитати новини, поспілкуватися у соцмережах, довідатись про погоду тощо.

Скоро привокзальна площа Хмельницького буде виглядати по-сучасному, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

На ділянці від вулиці Проскурівської до вулиці Шевченка тривають роботи з благоустрою. Тут з'являться декоративні ліхтарики, нові урни для сміття, красиві лавочки тощо. Також тут облаштують сучасний пішохідний фонтан. Він буде інтерактивним і всі бажаючі зможуть з ним взаємодіяти. Замість старого асфальтного покриття буде якісна тротуарна плитка. Також планують посадити нову кущі, дерева та квіти. Недавно тут облаштували сучасну зупинку громадського транспорту.

На замовлення управління житлово-комунального господарства роботи виконує ПП «Бусел». Це підприємство стало переможцем відповідного тендеру.

«Вже виконано роботи з улаштування нових інженерних мереж для забезпечення водопостачання і водовідведення у фонтані, завершено бетонні роботи під оздоблення дна фонтану гранітом», – розповів начальник дільниці з виконання реконструкції привокзальної площі Микола Надопта.  

За словами Миколи Надопти, на цій території вже встановили 15 нових електроопор та лавочок, а також 14 урн для сміття. Продовжуються роботи з мощення тротуарної плитки на пішохідних доріжках. Також працівники виконують підготовчі роботи з облаштування газонів та квітників. Усі роботи передбачається завершити до середини вересня.

Таким чином, зовсім скоро привокзальна площа стане сучасним та комфортним місцем для очікування потягів.

У місті завершуються роботи щодо облаштування привокзальної площі, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Наразі працівники упорядковують газони та вкладають бруківку під лавками. Крім того, тривають роботи з облаштування інтерактивного фонтану. Зараз підрядники укладають тут плитку. В управлінні житлово-комунального господарства повідомляють, що усі роботи планують завершити протягом наступного тижня, максимум двох. Також планується озеленити дану територію. Передбачається досадити нові кущі, дерева та квітники.

Вчора, 11 жовтня, почав працювати новий інтерактивний фонтан на привокзальній площі, повідомляє «Хмельницький».

Роботи з облаштування привокзальної площі завершилися. Вчора почав діяти пішохідний фонтан. Ввечері фонтан світиться різноманітними кольорами: червоним, зеленим, синім, фіолетовим тощо. Хмельничанам дуже сподобався новий фонтан. Свої враження від реконструкції привокзальної площі вони висловлюють у спільності управління ЖКГ міста Хмельницького. Також деякі дописувачі рекомендують поставити біля фонтану камери відеоспостереження. Це дозволить слідкувати за тим, щоб ніхто не пошкодив фонтан. Начальник управління ЖКГ Василь Новачок розповів, що на період зимового сезону фонтан будуть вимикати.

Дивіться у "Великому довіднику":