Ви є тут

«Ліцензія на шлюб»: у Хмельницькому триває проект про побудову міцних стосунків

оновлено
Фото зі сторінки "Соціальна ініціатива УГКЦ "Хтось не зробить" м. Хмельницький"
Фото зі сторінки "Соціальна ініціатива УГКЦ "Хтось не зробить" м. Хмельницький"Фото зі сторінки "Соціальна ініціатива УГКЦ "Хтось не зробить" м. Хмельницький"

У Хмельницькому втретє організували проект «Ліцензія на шлюб». Цього разу проект орієнтований на хмельничан, які прагнуть побудувати міцні та щасливі стосунки.

Як повідомляє «Хмельницький», побудова міцних та довірливих стосунків потребує від чоловіка та жінки щоденної праці. Конфлікти, побутові проблеми, гнів, недовіра або байдужість здатні зруйнувати почуття. Тому Соціальна ініціатива УГКЦ «Хтось не зробить» вкотре організувала у нашому місті цікавий проект «Ліцензія на шлюб». Цього разу проект орієнтований на тих людей, які прагнуть познайомитися зі своєю другою половинкою. Хмельничани зможуть отримати ефективний інструмент для побудови міцної сім'ї.

У вівторок, в освітньому центрі «Простір», який знаходиться на вулиці Подільській, 124, відбулася перша зустріч у рамках проекту «Ліцензія на шлюб». Крім теоретичного матеріалу, відвідувачі отримали цікаве завдання, яке полягало у тому, щоб познайомитися та поспілкуватися з 10 незнайомими людьми на вулиці. Зустріч проводила сімейний психолог, травмотерапевт-консультант Марина Маліновська.

Відвідувачі курсу будуть вчитися знайомитися, спілкуватися, приймати психологічні та фізичні особливості майбутнього чоловіка чи дружини. Також хмельничани зможуть дізнатися про методи вирішення конфліктів та секрет побудови міцних стосунків. Заняття проводять кваліфіковані тренери, які спробують розвінчати поширені міфи та стереотипи про шлюб.

Учасниками цікавого курсу про сімейні стосунки можуть стати усі бажаючі хмельничани віком від 18 до 35 років. Для участі у проекті потрібно зареєструватися та заповнити анкету. Зустрічі будуть проходити кожного вівторка, до кінця жовтня, за адресою: вулиця Подільська, 124. Загалом курс передбачає проведення п'ятьох занять.

Цього тижня, 10 жовтня, відбулася друга зустріч у рамках проекту «Ліцензія на шлюб». Хмельничани вчилися бачити психологічн урізницю між чоловіком та жінкою. А робили це за допомогою фотоапарата, повідомляє «Хмельницький».

У рамках проекту «Ліцензія на шлюб» тренери провели цікавий та досить незвичайний експеримент. Цього разу учасники досліджували психологічні відмінності між чоловіком та жінкою через об'єктив фотоапарату. Завдяки цьому хмельничани мали змогу відкрити для себе нове бачення стосунків. Крім того, такий експеримент дав змогу краще навчитися розуміти себе, свої бажання та почуття, а також думки партнера. Також завдяки експерименту можна більше дізнатися про риси свого характеру та що, можливо, слід змінити у собі на краще.

Крім тренінгу, для кожного учасника проекту організували невеличку фотосесію. Кожен мав змогу пофотографуватися у різних образах. Результати цього фотоексперименту будуть аналізувати вже у наступний вівторок, під час третьої зустрічі.

Вулиці, що згадуються: