Ви є тут

Хмельничани 10000 разів оплатили проїзд у тролейбусі за допомогою смартфону

оновлено
Инна Хананова

У період з травня до 1 жовтня 2017 року хмельничани 6000 разів оплатили проїзд у тролейбусі за допомогою QR-кодів та системи Privat24. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на регіональний прес-офіс ПриватБанку, сучасний вид оплати проїзду у транспорті набирає великої популярності серед хмельничан. Керівник напрямку «Платежі та перекази» Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Віталій Якубовський розповів, що найбільше оплат за допомогою QR-кодів зафіксовано протягом серпня та вересня.

Нагадаємо, що у травні 2017 року, в Хмельницькому, офіційно представили нову систему оплати проїзду у тролейбусах за допомогою QR-коду. Таке нововведення стало доступним в усіх тролейбусах міста. Сучасна система оплати проїзду за допомогою смартфону є комфортною та зручною для усіх, особливо для молодих людей.

Для того, щоб скористуватися новою послугою, потрібно відсканувати за допомогою мобільного додатку Приват24 QR-код, який знаходиться на спеціальних стікерах у тролейбусах. Потім слід підтвердити проплату. А через кілька секунд на екрані смартфона з'явиться електронний квиток. Після цього його треба пред'явити кондуктору. Загалом такий процес оплати проїзду за допомогою смартфона займає близько 40 секунд. Тобто це дуже зручно та швидко. На електронному квитку зображується номер тролейбуса, дата та час оплати за проїзд.

Хмельницький став десятим містом в Україні, де для проїзду у тролейбусі потрібно сканувати QR-код. Серед українських міст лідером з впровадження нової технології залишається Львів. Саме у цьому місті вперше почала діяти система безготівкового розрахунку. У Львові з початку року за допомогою електронних квитків громадяни оплатили 269 тисяч поїздок. У Дніпрі з початку квітня продали 89 тисяч цифрових квитків на трамвай. Також велику кількість е-квитків продали в Миколаєві, Черкасах, Чернігові та Сумах. Загалом в Україні з початку року громадяни оплатили 500 000 поїздок за допомогою QR-кодів та Privat24.

Хмельничани 10 тисяч разів оплатили проїзд у тролейбусі за допомогою QR-коду і Privat24, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу регіонального прес-офісу ПриватБанку в Хмельницькій області.

Хмельницький зайняв восьму сходинку за чисельністю безготівкової оплати проїзду серед українських міст, де запроваджено даний сервіс.

Крім хмельничан, сьогодні оплачувати проїзд за допомогою смартфону можуть жителі 18 українських міст. Додамо, що кожного дня в Україні за допомогою Privat24 здійснюється близько 5 000 оплат проїзду в транспорті.