У Хмельницькому триває облаштування пішохідних доріжок

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому продовжують капітально ремонтувати дороги, облаштовувати пішохідні доріжки та заїзні «кишені».

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, у місті тривають ремонтні роботи на різних об'єктах. Наразі на проїзній частині дороги від Проспекту Миру, 42 до будинку №24/2 на вулиці Миколи Мазура з'явилося нове асфальтне покриття. Також працівники завершують облаштування проїзної частини дороги до садівничого товариства «Фруктовий», що на вулиці Західно-Окружній.

Цього року у Хмельницькому значно зросла кількість нових пішохідних доріжок. Зокрема, у мікрорайоні Ракове недавно з'явилася нова пішохідна доріжкаЇї облаштували від вулиці Довженка до вулиці Сосюри.

Також триває ремонт об'єктів у мікрорайоні Гречани. Зокрема, біля костелу святої Анни встановлюють бортовий камінь та засипають щебенем. А на вулиці Декабристів підрядники встановлюють бортовий камінь. 

У Південно-Західному мікрорайоні триває ремонт дороги від вул. Молодіжної до будинку № 2 у провулку Місячному масиву індивідуальної забудови «Проскурівщина». На ділянці від Львівського шосе до будинку 34 Г та 34/2 А на вул. Тернопільській тривають необхідні роботи з планування відкосів.

У мікрорайоні Лезневе ремонтують дорогу від вул. Вінницької до дачних масивів. Тут встеляють асфальтне покриття, облаштовують заїзди і в’їзди.

На Озерній завершуються роботи з ремонту вулиці Кармелюка, які стосуються відновлення водовідведення. Тут облаштовують щебеневу основу проїзної частини на розширенні.

Крім того, тривають ремонтні роботи на вулиці Свободи. Тут з'явиться нова велосипедна доріжка. Її планують облаштувати праворуч, в напрямку руху транспорту від вулиці Зарічанської до Проспекту Миру. Також тривають роботи з ремонту мосту на Старокостянтинівському шосе. Реконструкція мосту продовжить термін його служби ще на 30 років. Він стане сучасним та безпечним. На ремонт мосту з міського бюджету виділили 12 мільйонів гривень. Роботи на цих об'єктах планують закінчити до завершення цього року.