Ви є тут

Триває ремонт мосту на Старокостянтинівському шосе

оновлено

Найстаріший міст Хмельницького, який знаходиться на Старокостянтинівському шосе, почали капітально ремонтувати влітку.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», цей шляхопровід збудували ще у 1944 році. З того часу жодних відновлювальних робіт на мосту не проводилося. Внаслідок цього на тротуарах з'явилися дірки. Тому цього року у міській раді вирішили виділити 12 мільйонів гривень з бюджету, щоб оновити міст. 

Як розповів начальник управління ЖКГ Василь Новачок, на цьому об'єкті зруйновані тротуари, підпірні опори також поржавіли.До кінця року усі роботи планують завершити.

Наразі на мосту вже розпочалися масштабні ремонтні роботи. Тривають підготовчі роботи під шляхопроводом. Підрядники звільняють пошкоджені балки до арматури, щоб їх відновити. З наступного тижня на шляхопроводі повністю перекриють рух і роботи розпочнуться повністю.

Як повідомив начальник дільниці ТзОВ «Західшляхбуд» Тарас Каплюк, під час робіт буде відновлюватися нижня частина мосту, тобто буде проводитися ремонт опорних колон, які мають пошкодження. Також будуть повністю розібрані верхня плита мосту, а також бокові тротуари, оскільки вони знаходяться в аварійному стані. Крім того, будуть ремонтувати балки, відновлювати перильні огородження тощо.

Для того, щоб повністю відновити міст, потрібно 4-5 місяців. Однак темпи робіт будуть залежати від погодних умов. Також ремонт мосту неможливий без повного перекриття руху, яке планують зробити на наступному тижні. Тому певний час для хмельничан будуть незручності із пересуванням транспортними засобами на цій ділянці. За попередніми даними, водіям машин будуть рекомендувати об'їзд вулицями Свободи та Трудовою. А громадський транспорт курсуватиме частиною Зарічанської та повертатиме на Свободи.

Реконструкція мосту продовжить термін його служби ще на 30 років. Він стане сучасним та безпечним.

Вже декілька місяців тривають роботи на Старокостянтинівському мосту. Його планують відкрити 30 грудня. Однак наразі на виконання робіт впливають погодні умови, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто».

За словами будівельників, у графік роботи іноді вносить свої корективи погода. Начальник дільниці ТзОВ «Західшляхбуд» Тарас Каплюк розповів, що зараз вже зроблені шахові опорні стінки з обох сторін мосту. З наступного тижня заплановані роботи на центральній частині мосту. До грудня планують відновити рух на мосту та зняти навантаження з сусідніх вулиць.

Рух транспорту буде відновлений після бетонування усієї частини мосту. Далі працівники розпочнуть роботи під мостом. Офіційне відриття шляхопроводу заплановано на 30 грудня.