Майстер-класи, концерти та творчі зустрічі: у Хмельницькому проходить літературний фестиваль

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

У рамках святкування Дня міста втретє проходить літературний фестиваль «Слово єднає!», який триватиме з 11 до 23 вересня. Хмельничани зможуть відвідати творчі зустрічі, майстер-класи, скайп-марафон, концерти та виставки у рамках фестивалю.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, заходи фестивалю будуть проходити на кількох локаціях: у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС, Хмельницькому обласному літературному музеї та монотеатрі «Кут». У них візьмуть участь понад 900 учасників.

Напередодні святкування Дня міста, 22 вересня, в читальному залі Центральної міської бібліотеки, яка розташована на вулиці Подільській, 78, о 12:00, відбудеться «Бенефіс гостя – фестивалю Василя Шкляра». А о 15:00 пройде прес-конференція спеціальних гостей фестивалю: Василя Шкляра, Марії Чумарної, Лори Підгірної, Наталки Михно, Миколи та Ірини Сичових, Григорія Половинка. Цього ж дня у монотеатрі «Кут» о 17:00 відбудеться творча зустріч з учасниками заходу.

Також на хмельничан чекає святковий гала-концерт, який відбудеться 23 вересня, о 12:00, у сквері ім. Т.Г. Шевченка. Тут виступлять відомі літеатори Хмельницької області та спеціальні гості, до яких приєднаються брати Капранови. Крім того, хмельничани зможуть взяти автографи у гостей фестивалю та ознайомитися з цікавою експозицією «Місто Хмельницький на сторінках газети «Проскурів». Також усі матимуть нагоду відвідати виставку книг подільських авторів. На завершення свята відбудеться урочисте нагородження учасників фестивалю.

Також цього дня на даху Агенції сталого розвитку «Астар», яка знаходиться на вулиці Героїв Майдану, 38, брати Капранови представлять свою програму «Дарунок на свято».

Вхід для усіх відвідувачів літературного фестивалю безкоштовний.

У Хмельницькому стартував літературний фестиваль «Слово єднає». У його рамках провели літературний міст «Прем’єра книги 2017» через скайп-зв'язок. Свої твори представили хмельницькі письменники. Розпочали зі спілкування у центральній міській бібліотеці з подільським поетом Володимиром Дмитриком, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто».

У Хмельницькому провели презентацію книжкових новинок через скайп-зв'язок. Нещодавно вийшла поліфонічна збірка віршів подільського письменника Володимира Дмитрика, яка називається «День молодого дерева». Ранню поезію, написану російською, автор та його колеги переклали на українську мову. Ця збірка охоплює різножанрову поезію.

Естафету презентації книг через скайп-зв'язок центральна бібліотека передала другій філії. Далі марафон підтримають усі міські бібліотеки. Завдяки цьому більша кількість громадян зможе довідатися про нові книги.

Може бути цікаво: