Ярмарки, водяні ліхтарики та виступ «ОNUKA»: у Хмельницькому відзначатимуть День міста

Ви є тут

Инна Хананова

Цього року виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про Хмельницький. День міста традиційно відзначатимуть в останню суботу та неділю вересня, тобто 23 та 24 числа. Святкування пройде під гаслом «Знай наших». На хмельничан та гостей міста чекає багато цікавих заходів.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, цього року у заходах, які заплановані до Дня міста, будуть акцентувати увагу на хмельницьких музикантах, літераторах, спортсменах, хореографах, медичних працівниках, підприємцях та почесних жителях. Вже підготовлена концепція святкування 586-ої річниці Дня міста. Заходи будуть проходити на кількох локаціях.

Святкові заходи розпочнуться у суботу, 23 вересня. О 09:00 на хмельничан чекає перформанс у тролейбусах та на речовому та продовольчому ринках «Вітаємо з днем міста!». Далі, о 10:00, біля Ангела Скорботи, відбудеться спільна молитва зі всіх, хто віддав своє життя за мир в Україні, за місто та за всіх мешканців. Також цього дня будуть проводитися автобусні екскурсії містом. У сквері ім. Т.Г. Шевченка, об 11:00, відбудеться чаювання. Кожен зможе придбати ароматний чай або каву, тістечко та насолодитися приємною атмосферою та музикою. Також тут проведуть літературний фестиваль, живописний пленер і мистецький простір. А ввечері, о 22:00, тут будуть запускати водяні ліхтарики.

На майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка організують виставку-ярмарок художніх виробів майстрів народного мистецтва. Кожен зможе придбати тут оригінальну та унікальну річ для дому або на подарунок близькій людині. Також тут відбудеться привітання міського голови з Днем міста та концерт «Знай наших». А о 19:30 на хмельничан векає виступ гуртів «Мотор'Ролла»» та «ОNUKA».

На майданчику біля «Дитячого світу» презентують інсталяцію «Живописний куб» та «Піраміди міста». Також тут виступатимуть художні колективи міста.

На вулиці Проскурівській облаштують красиву фотозону та різноманітні тематичні локації-павільйони. Також тут заплановано створення живописної композиції на полотні «Моє серце – моєму місту!».

У неділю, 24 вересня, святкування продовжиться. На майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка  відбудеться концерт танцювальних колективів міста. Ввечері, о 19:30, на усіх чекає виступ гуртів  «Stanza» і  «Чумацький шлях».

Отже, День міста обіцяє бути цікавим та насиченим.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: