У парку ім. М. Чекмана почав працювати новий фонтан

Ви є тут

Инна Хананова

Фото - Андрій Попик

Фото - Андрій ПопикФото - Андрій ПопикФото - Андрій ПопикФото - Андрій ПопикФото - Андрій ПопикФото - Андрій ПопикФото - Андрій Попик

У п'ятницю, 30 червня, в парку ім. М. Чекмана, почав діяти новий фонтан. Наразі він працює у тестовому режимі.

Як повідомляє Хмельницький, у 2017 році, в місті, заплановано завершити усі роботи з будівництва та реконструкції фонтанів.

Завершилися усі необхідні роботи з облаштування фонтану у парку ім. Чекмана. Це одне з улюблених місць відпочинку хмельничан. Тут часто виходять на прогулянку молоді матусі з дітками, подружні пари. Тепер усі бажаючі зможуть милуватися красивим фонтаном, який зроблений у формі зірочки. Його облаштували плиткою. Наразі фонтан працює у тестовому режимі для того, щоб можна було належним чином налаштувати усе необхідне обладнання. Він встановлений на місці старого фонтану, який знаходиться у центрі парку і вже близько 15 років не працює. Біля нового фонтану облаштували зручні лавочки. Це все сприятиме приємному дозвіллю хмельничан. 

Також у парку ім. М. Чекмана хмельничани та гості міста можуть милуватися не лише новим фонтаном, адже недавно тут встановили зелені скульптури. У парку з'явилися «живі» слоники, білочки та інші звірі.

Нагадаємо, що у Хмельницькому з'являться нові інтерактивні фонтани. Зокрема, пішохідний фонтан облаштують у привокзальному сквері, а біля «Сілістри» - справжній водяний «тунель». Нові проекти фонтанів розробила громадська ініціатива Proprostir. Через кілька місяців проекти планують реалізувати. Також триває будівництво нового фонтану у Дендропарку. Для цього було виділено 2 мільйони 700 тисяч гривень з міського бюджету. Це одне з найбільш популярних місць відпочинку місцевих мешканців. Тут дуже затишно, адже можна відпочити на природі подалі від міської метушні. Згодом усі бажаючі зможуть милуватися чудовим фонтаном та фотографуватися біля нього.

За словами міського голови Олександра Симчишина, зараз розглядаються проекти облаштування сучасного фонтану на Південному Бузі. Про це міський голова заявив на своїй сторінці у соцмережі.