У Хмельницькому з'являться сучасні інтерактивні фонтани

Ви є тут

Инна Хананова

Проект фонтану в привокзальному сквері. Пропозиція надана Proprostir

Проект фонтану в привокзальному сквері. Пропозиція надана ProprostirПроект фонтану в привокзальному сквері. Пропозиція надана ProprostirПроект фонтану в привокзальному сквері. Пропозиція надана ProprostirВерхній фонтан, «Сілістра». Візуалізаця - Устина Антонюк. Пропозиція надана ProprostirВерхній фонтан, «Сілістра».  Візуалізаця - Устина Антонюк. Пропозиція надана ProprostirВерхній фонтан, «Сілістра».  Візуалізаця - Устина Антонюк. Пропозиція надана ProprostirПроект нижнього фонтануПопередня пропозиція фонтану в привокзальному сквері (відмінено)

У Хмельницькому планують облаштувати сучасні інтерактивні фонтани.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на громадську ініціативу Proprostir, у Хмельницькому з'явиться пішохідний фонтан у привокзальному сквері, а біля «Сілістри» - справжній водяний «тунель». Нові проекти фонтанів розробила громадська ініціатива Proprostir.

У Хмельницькому заплановано оновити фасад залізничного вокзалу та привокзальну площу. Для довершеності реконструкції також відновлюють зупинку громадського транспорту, яка розташована у напрямку Раково. Саме на цьому місці буде перша так звана «розумна зупинка». Для мешканців та гостей міста тут буде доступний безкоштовний Wi-Fi. Кожен зможе скористуватися інтернетом, прочитати новини, поспілкуватися у соцмережах, довідатись про погоду тощо. А новий сучасний фонтан додасть території біля вокзалу більш естетичнішого вигляду. Мешканці та гості міста зможуть біля нього фотографуватися та просто ним милуватися. Проект пішохідного фонтану у привокзальному сквері вже реалізується. Він буде інтерактивним, тобто люди зможуть з ним взаємодіяти. З одного боку буде облаштована неглибока чаша для того, щоб плесо води було присутнім. Додамо, що попередній проект реконструкції фонтану у привокзальному сквері відмінили.

Також буде модернізовано територію біля «Сілістри». На цьому майданчику часто відпочивають батьки з маленькими дітьми, подружні пари, а в період новорічних свят тут встановлюють ялинку. Тому громадська ініціатива Proprostir тут також запропонувала встановити сучасний інтерактивний фонтан, який буде подобатися усім мешканцям міста. Тут буде облаштовано спеціальний місточок, який буде проходити через  водяний «тунель». Наразі уточнюється проектно-кошторисна документація на ці роботи. Через кілька місяців проект верхньої чаші фонтану планується реалізувати. 

Нагадаємо, що спочатку фонтани мали інші ескізи, але згодом їх було вирішено змінити на більш сучасні, оскільки хмельничанам вони не сподобалися.