Хмельницькі школярі завітали на цікаву екскурсію до Верховної Ради України

Ви є тут

Инна Хананова

У понеділок, 15 травня, хмельницькі школярі побували на пізнавальній екскурсії Верховною Радою України. Діти змогли більше дізнатися про роботу народних депутатів.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», поїздку до Києва та екскурсію у парламенті отримали переможці інтелектуального змагання «Моя позиція», проекту «Битва шкіл» та інших міських конкурсів. Цікаву поїздку юним хмельничанам подарували у міській раді.

Пізнавальна екскурсія розпочалася з відвідування сесійної зали, які раніше діти бачили тільки по телевізору. Однак у понеділок засідання не проводяться, тому зустріти народних депутатів не вдалося. Проте діти дізналися багато цікавої інформації про будівлю парламенту, принципи його роботи, а також посиділи в кріслах поважних гостей.

Діти ділились між собою враженнями від екскурсії та розповіли, що їм було цікаво знаходитись у сесійній залі, адже саме тут вирішується доля українців та приймаються важливі рішення для кожного громадянина.

Далі екскурсія продовжилась на другому поверсі приміщення. Тут дітям продемонстрували відому картину українського державотворення. Також юні хмельничани побачили коридори парламентських комітетів, адже Верховна Рада - це не тільки сесійна зала. Народні депутати також працюють у комітетах та округах для того, щоб знати і вирішувати проблемні питання.

Народний депутат України 7-го скликання Ігор Сабій доповнив екскурсію та розповів школярам багато цікавої інформації про роботу парламенту.

Далі школярі відвідали їдальню парламенту та скуштували депутатський обід. А завершилася екскурсія у прес-пойнті - спеціальному місці, де народні депутати проводять брифінги та прес-конференції. Усі дітки змогли постояти за трибуною та сфотографуватися на згадку.

За словами керуючого справами виконавчого комітету міської ради Юлії Сабій, коли діти орієнтуються у питаннях виборчого процесу, розуміють, що таке політичні процеси, то в майбутньому вони стануть активною територіальною громадою міста Хмельницького.

Школярі залишились задоволеними від екскурсії та отримали багато позитивних вражень та яскравих емоцій. Діти отримали натхнення на нові звершення і досягнення. Також хмельничани змогли прогулятися центром Києва та ознайомитися з архітектурними пам'ятками.

У гості до народних депутатів